Pokaż wyniki od 1 do 15 z 51

Wątek: AUDI TT 1.8T BAM by GracjanTT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar GracjanTT
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    69
    Cytat Zamieszczone przez ra.vi Zobacz posta
    Przekozak
    Powiedz mi Gracjan gdzie tip kupiłeś i ile trzeba wyłożyć bo juz widzę ze mój popekany
    TIPa kupiłem za 200zł, to chińczyk który nie pasował za dobrze ale po małych przeróbkach dało się zamontować i dobrze siedzi

    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Czemu jeszcze mnie nie odwiedziłeś ? Ruda blisko a byśmy przynajmniej jakąś szybką polerkę zrobili i wosk ... ra.vi za tip musisz liczyć około 200-250zł ale równie dobrze możesz kupić chińczyka (taka sama jakość i wiele osób używa) a wtedy cena spada w dół. Ps. Podoba mi się ten felunek
    No lakierniczo trzeba by się zaopiekować bo jak na razie mechanika byłą dla mnie najważniejsza i nie zwracałem uwagi na rysy czy hologramy, w Twoich rejonach bywam dość często bo ojciec ma działkę w Boguchwałowicach, jak będę się wybierał TT to dam znać

    Cytat Zamieszczone przez Podkopnik Zobacz posta
    Super fotorelacja Bardzo fajnie że uratowałeś to auto Jedynie z tą rudą na tylnym zawieszeniu mógłbyś powalczyć
    Jak auto zostanie na dłużej to pewnie przy luźniejszym czasie na warsztacie rozbiorę wszystko do gołego, pójdzie w proszek itd

  2. #2
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez GracjanTT Zobacz posta
    TIPa kupiłem za 200zł, to chińczyk który nie pasował za dobrze ale po małych przeróbkach dało się zamontować i dobrze siedzi



    No lakierniczo trzeba by się zaopiekować bo jak na razie mechanika byłą dla mnie najważniejsza i nie zwracałem uwagi na rysy czy hologramy, w Twoich rejonach bywam dość często bo ojciec ma działkę w Boguchwałowicach, jak będę się wybierał TT to dam znać



    Jak auto zostanie na dłużej to pewnie przy luźniejszym czasie na warsztacie rozbiorę wszystko do gołego, pójdzie w proszek itd
    Nooo koniecznie dawaj znać ! tutaj w Boguchwałowicach to jeszcze mamy Eslaw-a z TT zawsze przy okazji on może sprawdzić autko Vagiem i zrobić próbę szczelności ! musimy sobie pomagać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •