Witam wszystkich po przerwie

Nadszedł czas na zajęcie się środkiem... Najgorszym elementem wnętrza były fotele, zdecydowałem się na pozbycie fabrycznych przednich foteli i zastąpieniem ich fotelami z Mercedesa SLC. Dodatkowo pozbyłem się też tylnej kanapy. Pasy miały problem ze zwijaniem się, trzeba było wymienić taśmy, zdecydowałem się na takie z białym przeszyciem żeby pasowały do foteli. Skóra na fotelach została wyczyszczona i zabezpieczona zestawem od Colourlock a dywan przeszedł pranie ekstrakcyjne. Podłoga bagażnika i pod kanapą została wygłuszona pianką. Zabudowę bagażnika i miejsca po kanapie zrobiłem z płyty mdf, tapicer obił całość wykładziną. Kierownica została totalnie przerobiona, spłaszczona, dołożone bicepsy, tricepsy, pogrubienie i punkt zero. Zdecydowałem się na obszycie alkantarą z gładką skórą i białą nicią, pasującą do foteli, pasów i dywaników. Pod maską drobne zmiany... usunąłem zawór N249, wymieniłem wiązkę cewek zapłonowych ( stara kruszyła się od samego patrzenia ), wpadł korek oleju z Audi R8 i silnik został na koniec umyty. Pozbyłem się jeszcze starej folii z szyb, miejscami zaczęła folia się odklejać.





























Jeśli chodzi o środek to do wymiany został boczek drzwi kierowcy ( jak ktoś ma do sprzedania w bardzo dobrym stanie, bez uszkodzeń to proszę o info ), myślę jeszcze nad ponownym przyciemnieniem szyb.

Lampy przednie muszą iść do konkretnej regeneracji, jak jesteście w stanie kogoś polecić to będę wdzięczny Zostanie jeszcze korekta lakieru i na tym chyba będzie powoli koniec