Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 51 z 51

Wątek: AUDI TT 1.8T BAM by GracjanTT

  1. #46
    Awatar GracjanTT
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    69
    Witam wszystkich po przerwie

    Nadszedł czas na zajęcie się środkiem... Najgorszym elementem wnętrza były fotele, zdecydowałem się na pozbycie fabrycznych przednich foteli i zastąpieniem ich fotelami z Mercedesa SLC. Dodatkowo pozbyłem się też tylnej kanapy. Pasy miały problem ze zwijaniem się, trzeba było wymienić taśmy, zdecydowałem się na takie z białym przeszyciem żeby pasowały do foteli. Skóra na fotelach została wyczyszczona i zabezpieczona zestawem od Colourlock a dywan przeszedł pranie ekstrakcyjne. Podłoga bagażnika i pod kanapą została wygłuszona pianką. Zabudowę bagażnika i miejsca po kanapie zrobiłem z płyty mdf, tapicer obił całość wykładziną. Kierownica została totalnie przerobiona, spłaszczona, dołożone bicepsy, tricepsy, pogrubienie i punkt zero. Zdecydowałem się na obszycie alkantarą z gładką skórą i białą nicią, pasującą do foteli, pasów i dywaników. Pod maską drobne zmiany... usunąłem zawór N249, wymieniłem wiązkę cewek zapłonowych ( stara kruszyła się od samego patrzenia ), wpadł korek oleju z Audi R8 i silnik został na koniec umyty. Pozbyłem się jeszcze starej folii z szyb, miejscami zaczęła folia się odklejać.





























    Jeśli chodzi o środek to do wymiany został boczek drzwi kierowcy ( jak ktoś ma do sprzedania w bardzo dobrym stanie, bez uszkodzeń to proszę o info ), myślę jeszcze nad ponownym przyciemnieniem szyb.

    Lampy przednie muszą iść do konkretnej regeneracji, jak jesteście w stanie kogoś polecić to będę wdzięczny Zostanie jeszcze korekta lakieru i na tym chyba będzie powoli koniec

  2. #47

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    204
    Na niezwijające się pasy bezpieczeństwa działa często prosty trik - spsikać je silikonem w sprayu do uszczelek.

  3. #48
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Fajne fotele Nawet pasują do środka 8N. Dużo miałeś zabawy z przerobieniem mocowań? Zastosowałeś szyny z Mercedesa, czy te które miałeś w audi? Ja kiedyś montowałem fotele z 8J i trochę zabawy z tym miałem

  4. #49
    Awatar GracjanTT
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    69
    Cytat Zamieszczone przez MrocznyRasista Zobacz posta
    Na niezwijające się pasy bezpieczeństwa działa często prosty trik - spsikać je silikonem w sprayu do uszczelek.
    Jak trzeba wymienić to trzeba, takie półśrodki jak działają to są na chwilę i problem wraca.

    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    Fajne fotele Nawet pasują do środka 8N. Dużo miałeś zabawy z przerobieniem mocowań? Zastosowałeś szyny z Mercedesa, czy te które miałeś w audi? Ja kiedyś montowałem fotele z 8J i trochę zabawy z tym miałem
    Fotele pasują P&P, nic nie musiałem przerabiać, przykręcone na oryginalne śruby.

  5. #50
    Awatar piterpaker
    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    Kraków okolice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    300
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    95
    Cytat Zamieszczone przez GracjanTT Zobacz posta
    Jak trzeba wymienić to trzeba, takie półśrodki jak działają to są na chwilę i problem wraca.



    Fotele pasują P&P, nic nie musiałem przerabiać, przykręcone na oryginalne śruby.
    A co z poduszkami i wtyczkami ?

  6. #51

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Starogard Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    150
    w życiu nie miałem tak czystego samochodu nawet jak z myjni odbierałem coś pięknego

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •