Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: No hej :)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199

    No hej :)

    Witam!

    Mam na imię Marcin. Jestem ze Śląska. Od czterech dni jeżdżę sobie auTTkiem odkupionym od Delleto Ciężko oceniać po kilku dniach, ale jak na razie jest super. Jest kilka bolączek które trzeba za niedługo ogarnąć (Szalejący obrotomierz, fis, przerywacz kierunkowskazów), ale to chyba takie najbardziej typowe dla tego modelu

    Śmiesznie mi o tym pisać bo większość z was możliwe, że zna ten samochód lepiej niż ja, ale no..

    Przebieg: 218km
    Rocznik: 2000
    AJQ? z napędem quattro

    W najbliższej przyszłości prócz dopieszczenia technicznego (Wymiana oleju, rozrządu etc.) Chciałbym powalczyć trochę o jej wygląd. Myślę nad oddaniem foteli do renowacji (o ile jest to opłacalne) oraz zabezpieczenie kilku miejsc w których wyskakują małe bąble rudej. (Głównie tylna lotka i podświetlenie tablicy).

    Ogólnie cały proces kupna samochodu trwał u mnie niecałe dwa tygodnie, zaczynając na założeniu konta na klubie i szukaniu ofert, kończąc u Roberta w domu także chyba nie ma źle. Niektórzy z tego co widziałem potrafili szukać o wiele dłużej. Jak tylko okaże sie, że w aucie nie ma żadnych niespodzianek (a nic na to nie wskazuje), to będę bardzo zadolowony


    Fotka na szybko, bo już nie mogłem doczekać się przywitania, a tylko taką na razie mam

    Nazwa:  rsz_received_1007888572724628.jpg
Wyświetleń: 159
Rozmiar:  159.1 KB


    Szerokiej!
    Ostatnio edytowane przez Wachu ; 02-10-2018 o 08:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •