Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 34

Wątek: Pierwsza TT'ka do 18 Tyś - Co i jak

  1. #16
    Awatar Farseer
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Pruszków/Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    271
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    też muszę powielić wcześniejsze wypowiedzi kolegów, ruda praktycznie nie występuje jeśli auto nie miało jakiejś przygody.
    Jedyne miejsca to dokładnie tak jak Paweł napisał przy początku i końcu tej blachy z nakładki na próg, ale to głównie spowodowane jest od jazdy autem bo tam po prostu cały piasek i inne kamyczki po tylu latach zrywają kawałki lakieru i pojawia się "rudy nalot" wystarczy wyczyścić i np. brunoxem zabezpieczyć i pomalować punktowo i mamy spokój

    Ośkę do 18k na pewno znajdziesz i nie powinno być zbyt dużego problemu o lepszy egzemplarz. Gorzej byś miał jakbyś chciał Q znaleźć w tym pieniądzach ... to już inna bajka.

    I spalanie, Q 225 pali raczej więcej od ośki ale dalej mnie zastanawia jak inni z 225 to robią że jeżdżą spokojnie i mają 11l na 100 :/ ja przy prawie spokojnej jeździe mam około 8-9 a przy emeryckiej 100% czyli max to jest 90km/h i to rzadko to rekord mam 6,2l (komputer okłamywał o około litr bo pokazywał wtedy 5, i to było na powrocie z Zlotu na Mazurach w tym roku (mierzone programem Fuelio i tankowane do pełna zawsze do 3 odbić). Może to kwestia w sumie tego że mam w aucie praktycznie wszystko nowe, już sam nie wiem.

    PS.znalazłem jeszcze fotke jak robiłem z tankowań aut i tutaj jest foto z wskazaniami kompa pare dni po powrocie z zlotu

    Cholera, nie wiem jak Panowie to robią, ale macie świetne wyniki spalania. Ja miałem problem z cewkami i szarpało strasznie przy przyspieszaniu i musiałem tankować dosłownie co tydzień.

    Wsadziłem nowe cewki i zauważyłem znaczne polepszenie, więc niedługo napiszę jakie u mnie jest średnie.

  2. #17
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199
    Jeszcze jedno pytanie Panowie. Czy w tym budżecie od razu odpuścić sobie odmianę quattro 225? Bo jak przeglądam oferty to trafia się kilka tych wersji i zastanawiam się czy skupić się tylko i wyłącznie na zdrowej ośce 180km, czy może uda się trafić na na tyle zdrową 225 quattro żeby ją odratować (w znaczeniu takim, żeby nie wydać na naprawy drugie tyle co na samochód, ale wymiana sprzęgła, uszczelek czy innych pierdół)

    Czy ciężko jest później przystosować 180tkę do wyższych mocy? Bo układu napędowego oczywiście wiem, że nie przeskoczę.
    Ostatnio edytowane przez Wachu ; 19-09-2018 o 17:13

  3. #18
    Awatar ramborior
    Dołączył
    Dec 2016
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    28
    Moim zdaniem za 18.000 bedzie dość ciężko ale nie niemożliwe. Jeśli Ci się nie spieszy to trzeba spokojnie się rozglądać i być może się trafi. Ja za swoją 2 lata temu zapłaciłem 17.400

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  4. #19
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Cytat Zamieszczone przez Wachu Zobacz posta
    Jeszcze jedno pytanie Panowie. Czy w tym budżecie od razu odpuścić sobie odmianę quattro 225? Bo jak przeglądam oferty to trafia się kilka tych wersji i zastanawiam się czy skupić się tylko i wyłącznie na zdrowej ośce 180km, czy może uda się trafić na na tyle zdrową 225 quattro żeby ją odratować (w znaczeniu takim, żeby nie wydać na naprawy drugie tyle co na samochód, ale wymiana sprzęgła, uszczelek czy innych pierdół)

    Czy ciężko jest później przystosować 180tkę do wyższych mocy? Bo układu napędowego oczywiście wiem, że nie przeskoczę.
    Moja znajoma 3 miesiące temu sprzedała byłe klubowe TT 225km za 14 tys zł tylko dlatego, że w przebiegu pojawiła się 3 z przodu. Przez rok wystawiania ogłoszenia miała 6 telefonów i 2 osoby przyjechały osobiście. Stan techniczny był bardzo dobry, ale i przebieg był oryginalny

  5. #20
    Awatar ramborior
    Dołączył
    Dec 2016
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    Moja znajoma 3 miesiące temu sprzedała byłe klubowe TT 225km za 14 tys zł tylko dlatego, że w przebiegu pojawiła się 3 z przodu. Przez rok wystawiania ogłoszenia miała 6 telefonów i 2 osoby przyjechały osobiście. Stan techniczny był bardzo dobry, ale i przebieg był oryginalny
    Ja kupiłem z 3 z przodu

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  6. #21
    Awatar Mefi
    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Y7J
    Posty
    162
    a ja podpowiem założycielowi tematu że już nie musi szukać po Mirasach

    https://www.klubtt.pl/showthread.php...-2000r-Delleto

  7. #22
    Awatar ramborior
    Dołączył
    Dec 2016
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    28
    Lepiej może nie trafić

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  8. #23
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199
    Cholera jasna, piękne jest, ale aż tak budżetu nadwyrężyć nie dam rady.. A pewnie się ktoś na nie rzuci w przeciągu paru dni, jak nie godzin

    Edit: Nie zauważyłem, że 19 tysięcy z początkowych 22 chyba uderzę
    Ostatnio edytowane przez Wachu ; 20-09-2018 o 16:04

  9. #24

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    Niech autor tematu dzwoni jak najszybciej do Delleto i się dogaduje co do ceny. Takie rodzynki są świetne Sprawdzona historia, a i sensowne pieniądze. Lepiej zapłacić więcej i mieć coś sprawdzonego. Najwyżej zapłacisz teraz, a resztę dopłacisz by ktoś autka nie przygarnął
    "A kiedyś to ja Wam wszystkim pokażę! ale na razie mi się nie chce." - Motto mojej teTTuni co imię jej brzmi Skarbek

  10. #25
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199
    Z jednej strony historia opisana i tak dalej, ale jak patrzę na rzeczy do zrobienia (rozrząd, klima, obroty czasami falują, "Auto miało kiedyś jakąś przygodę z przodu i prawej strony ", zaprawki na błotnikach itd.), to trochę się zaczynam bać.

    Czy mimo to myślicie, że auto i tak będzie "pewniejsze" niż inne które dałoby radę znaleźć w tym budżecie?

    Nie ukrywam też, że bardziej celowałem w czarne, choć niebieski ma swój urok.

    Nie zrozumcie mnie źle, ceni się to, że sprzedawca szczerze opisuje co i jak, jednak pomijając całą otoczkę klubu wydaję mi się, że trochę tego do zrobienia jest?

  11. #26
    Awatar Mefi
    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Y7J
    Posty
    162
    Powiem szczeze, że każde coś będzie miało do zrobienia to są już pełnoletnie auta,. A tutaj właściciel sam o wszystko dbał. Jakbyś zobaczył na żywo auto i silnik pod maską to tylko można oslupiec że zdumienia jak się prezentuje. Kupiłem auto za 24 000 sprowadzane do tego opłaty i niestety lista rzeczy do zrobienia i kupienia się tylko wydłuża i nie mówię tutaj o lakierniczych poprawkach
    Pojeździ zobacz z 3 czy 4 auta, a potem to od deletto Jedynie jak chcesz mieć 225 km to niestety w tej cenie będzie bardzo bardzo ciężko jak ktoś napisał wyżej szukanie a tu Quattro jest.
    Ostatnio edytowane przez Mefi ; 20-09-2018 o 17:17

  12. #27
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199
    Napisałem wiadomość do Deletto, czekam na odpowiedź Im dłużej patrzę na jego auTTKo, tym bardziej zaczyna mi się podobać.

  13. #28
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    On w to auto sporo kasy wcisnął, tego nie da sie ukryć... dodatkowo zobacz jedną rzecz, wątpie aby jakikolwiek gosc ktory sprzedaje TT za np.15-18k zl powiedzial ci przez telefon ze tutaj cos nie domaga a tam cos malowane bylo itd itp...a tutaj masz auto na tacy przyslowiowej, cos nie domagalo to bylo od razu robione (stad i cena wyzsza choc jak dla mnie to dalej mala) ...wiesz od razu czego sie spodziewac a nie ze jak bedziesz wracac z nad morza czy z innej lokalizacji swiezo zakupiony TT to nagle cos zacznie stukac czy dziwnie sie zachowywac a "Miras" powie tylko "Łooo panie a to mosz pan pecha, u mnje było dobre"... mysle ze dobrze wiesz o czym mowie...

  14. #29
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199
    Jak najbardziej to rozumiem, jednak moja sceptyczność dała o sobie znać :P Teraz na spokojnie przewertowałem sobie wątki o tym konkretnym egzemplarzu i doceniam ilość włożonej w to pracy i chęci w opisywanie tego wszystkiego. Mam nadzieję, że się do mnie odezwie

  15. #30
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cytat Zamieszczone przez Wachu Zobacz posta
    Jak najbardziej to rozumiem, jednak moja sceptyczność dała o sobie znać :P Teraz na spokojnie przewertowałem sobie wątki o tym konkretnym egzemplarzu i doceniam ilość włożonej w to pracy i chęci w opisywanie tego wszystkiego. Mam nadzieję, że się do mnie odezwie
    A co ma się nie odezwać Dzięki reszcie za zachwalanie ale to musi sam kupujący ocenić z czym się mierzy. Odpisałem Wachu na pw. Przemyśl sprawę, daleko nie masz, można się spotkać i pooglądać/pojeździć - kupić też nie musisz - nikt Cie nie zmusza! Ta sceptyczność w przypadku wydania swojej kasy nie jest taka zła. Pozdrawiam. delleto !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •