Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
też muszę powielić wcześniejsze wypowiedzi kolegów, ruda praktycznie nie występuje jeśli auto nie miało jakiejś przygody.
Jedyne miejsca to dokładnie tak jak Paweł napisał przy początku i końcu tej blachy z nakładki na próg, ale to głównie spowodowane jest od jazdy autem bo tam po prostu cały piasek i inne kamyczki po tylu latach zrywają kawałki lakieru i pojawia się "rudy nalot" wystarczy wyczyścić i np. brunoxem zabezpieczyć i pomalować punktowo i mamy spokój

Ośkę do 18k na pewno znajdziesz i nie powinno być zbyt dużego problemu o lepszy egzemplarz. Gorzej byś miał jakbyś chciał Q znaleźć w tym pieniądzach ... to już inna bajka.

I spalanie, Q 225 pali raczej więcej od ośki ale dalej mnie zastanawia jak inni z 225 to robią że jeżdżą spokojnie i mają 11l na 100 :/ ja przy prawie spokojnej jeździe mam około 8-9 a przy emeryckiej 100% czyli max to jest 90km/h i to rzadko to rekord mam 6,2l (komputer okłamywał o około litr bo pokazywał wtedy 5, i to było na powrocie z Zlotu na Mazurach w tym roku (mierzone programem Fuelio i tankowane do pełna zawsze do 3 odbić). Może to kwestia w sumie tego że mam w aucie praktycznie wszystko nowe, już sam nie wiem.

PS.znalazłem jeszcze fotke jak robiłem z tankowań aut i tutaj jest foto z wskazaniami kompa pare dni po powrocie z zlotu

Cholera, nie wiem jak Panowie to robią, ale macie świetne wyniki spalania. Ja miałem problem z cewkami i szarpało strasznie przy przyspieszaniu i musiałem tankować dosłownie co tydzień.

Wsadziłem nowe cewki i zauważyłem znaczne polepszenie, więc niedługo napiszę jakie u mnie jest średnie.