Cytat Zamieszczone przez Farseer Zobacz posta
...

Jeśli chodzi o spalanie to średnio 11-12 przy spokojnej i ekonomicznej jezdzie. Na trasie to 7 jak masz stopę jak tempomat.

...

Ja swoją upolowałem po czterech miesiącach szukania za 12k. Musiałem potem dołożyć 2k za maglownice, hamulce, czyszczenie podzespołów itd. i myślę sobie, że gdybym kupił TT-ke za 16-18 to nie byłoby mi tak do śmiechu.
W jednej rurce (180KM) za 18.000 zł znajdziesz sensownie zadbany egzemplarz ale oczywiście należy liczyć się z jakimiś wydatkami po zakupie.

Moja TT przyjechała ze Szwajcarii i na "dzień dobry" do wymiany był termostat (był zablokowany w poz. otwartej) oraz wentylator chłodnicy (spalony 1 bieg - udało się kupić nieużywany oryginał w sensownej cenie). Naprawy wykonane oczywiście w ASO. W dalszej eksploatacji przerdzewiał tłumik i to w takim miejscu że musiałem kupić drugi (znalazłem z auta o przebiegu 45.000 km bo właściciel wstawiał cały z nierdzewki - koszt 500 zł) i w zasadzie tyle było kosztów dodatkowych a cieszę się jazdą już prawie 2 lata

Spalanie 10-11 l na 100km korzystając z dobrodziejstw 224KM ale bez żadnego przeginania czy jakiegoś katowania do czerwonego pola.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka