Pokaż wyniki od 1 do 15 z 34

Wątek: Pierwsza TT'ka do 18 Tyś - Co i jak

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199
    Nie, nie mam zamiaru jeździć w więcej niż dwie osoby. Jak dotąd większość czasu jeździłem solo i bardzo mi to odpowiada.

    W takim razie moje kolejne pytanie, na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie? Zapoznałem się z dostępnymi materiałami na forum, ale może coś jeszcze trzeba wziąć pod uwagę? Głównie chodzi mi o to na jakie punkty szczególnie zwrócić uwagę podczas sprawdzania karoserii miernikiem.

    Bo jeśli chodzi o resztę, to tak jak przy każdym innym samochodzie? Sprawdzenie u wskazanego przeze mnie mechanika, jazda próbna, dokładne sprawdzenie VIN, miernik lakieru, sprawdzenie błędów etc?

    Jeśli ktoś by się rozpisał w tym temacie, byłbym ogromnie wdzięczny. Każda wiedza jest dla mnie na wagę złota, bo na razie nie wiem nic :P

    I co z wiekiem TT'tek? Bać się tego, że są średnio 5-6 lat starsze od A3, czy niekoniecznie? Jak wygląda korozja w tym egzemplarzu?



    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Oczywiście, ale musisz się uzbroić w cierpliwość.
    O jakiej cierpliwości mowa? :P Nigdy nie spodziewałem się tego, że pierwszy egzemplarz który pojadę zobaczyć będzie tym jedynym, ale z drugiej strony nie chcę szukać tego samochodu dwa lata. Wiem, że to zależy od szczęścia. Czy to prawda, że większość TT w Polsce to ulepy? ktoś tak kiedyś rzucił na forum.
    Ostatnio edytowane przez Wachu ; 18-09-2018 o 20:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •