Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Spryskiwacze szyby

  1. #1

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Siedlce /Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    granatowy
    Posty
    21

    Spryskiwacze szyby

    Czy w każdej TT są takie słabe, żeby nie powiedzieć beznadziejne spryskiwacze szyby przedniej ? U mnie w każdym ustawieniu płyn leci przed wycieraczki a w najlepszym wypadku na ramiona wycieraczki a podczas jazdy to już masakra. Wszystko rozebrałem i wyczyściłem, nigdzie nie widać żadnych wycieków i uszkodzeń, pompka wydaje się też ok i daje ciśnienie, podszybie też jest dobrze spasowane. Może ktoś wymieniał na jakieś z innego modelu albo też miał taki problem.

  2. #2
    Awatar Farseer
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Pruszków/Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    271
    U mnie jest właśnie na odwrót- cały samochód jest potem pokryty płynem, wraz z tylnia szybą. Doprowadza mnie to do szału jak spędzam 2h nad pucowaniem samochodu. :P

    W każdym bądz razie ktoś na pewno się odezwie z rozwiązaniem.

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    Podłączę się. Ktoś wymieniał? Duża część płynu leci mi na ramiona wycieraczek. Nie jest to kluczowe, ale coś z tym chciałbym zrobić. Poza tym, że leci na ramiona, to wszystko gra, ciśnienie jest ok, nawet przy dużych prędkościach daje radę.
    "A kiedyś to ja Wam wszystkim pokażę! ale na razie mi się nie chce." - Motto mojej teTTuni co imię jej brzmi Skarbek

  4. #4

    Dołączył
    Jan 2019
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    209
    Pisałem o tym parę tematów wczesniej..., zerknijcie.
    Niby jest regulacja wysokości, kąta padania strumienia ale.nic to nie daje...

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    Znalazłem, dzięki, zaraz się przejdę to sprawdzić
    "A kiedyś to ja Wam wszystkim pokażę! ale na razie mi się nie chce." - Motto mojej teTTuni co imię jej brzmi Skarbek

  6. #6

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Siedlce /Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    granatowy
    Posty
    21
    Ja już walczę z tym od dłuższego czasu. Ta regulacja jest do d... za przeproszeniem. Chwilowo wykombinowałem w ten sposób, że podgiąłem troszkę ramiona i teraz strumień leci między piórem a ramieniem ale mnie to nie zadowala Rozważam wymianę dysz na jakieś inne ale chwilowo nie miałem czasu poszukać czegoś podobnego. Winne jest chyba to plastikowe podszybie które po latach zaczęło żyć po swojemu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •