Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Potrzebuje pomocy związanej z błędem 16795 Prycha na zimnym. 1.8t APX 224km 99r

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3Miasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    26

    Potrzebuje pomocy związanej z błędem 16795 Prycha na zimnym. 1.8t APX 224km 99r

    Hej wszystkim, potrzebuje pomocy ponieważ wyskakuje mi tak błąd 16795 "System wtrysku powietrza obwodu wtórnego : nieprawidłowy strumień: P0411" Nie mam VAG-COM, mam inny skaner diagnostyczny który pokazuje taki problem. A problem charakteryzuje się tym, że jak odpalę Auto to na zimnym nie równo pracuje, prycha, kicha, nie ma mocy, aż do momentu przełączenia się na LPG. Dziękuję serdecznie za każdą pomoc. Pozdrawiam

  2. #2

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    24
    Zacznij od poszukania nieszczelności w układzie dolotowym.

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3Miasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    26
    Szukałem, i znalazłem nie dokręcona ta rurę co jest koło filtra powietrza, ale dalej błąd wyskakuje..

  4. #4

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    24
    Chwila szukajki i przytoczę Ci jedną z wypowiedzi Arttura z 2009:

    16795 - jest spowodowany nie dzialajacym systemem wtornego wtrysku powietrza .
    Nie jest to potrzebne silnikowi do ''szczescia '' ale warto sprawdzisc przyczyne .
    Moze nie dzialac przez nieszczelnosc na wezykach soprowadzajacych podcisnienie do zaworku N112 lub do Combi valve , ewentualnie N249 i wtedy masz nieszczelny uklad .
    Moze tez byc uszkodzona pompa wtornego wtrysku lub jej przekaznik i wtedy nie ma to zadnego wplywu na osiagi ..

  5. #5
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Kolego, nie zakładamy podwójnie tematów. Drugi skasowany.

    Co do błędu tak jak powyżej masz info. Całość do wywalenia, bo najłatwiej pozbyć się całości niż wymieniać. Temat masz opisany na forum jak i co wywalić (niepotrzebny osprzęt). W przypadku pytań co i jak wywalić, zadawaj je już w istniejących tematach.
    __________________________
    Pozdrawiam

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3Miasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    26
    Nie wiedziałem w jakim dziale powinienem zadać pytanie dlatego napisałem dwa tematy, za co przepraszam. Dziękuje za pomoc, znalazłem problem z pompa wtórnego wtrysku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •