Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Wtryskiwacze lpg

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    szczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    18

    Wtryskiwacze lpg

    Witam, byłem ostatnio na wymianie filtrów u gazownika i gdy podpiął komputer to stwierdził, że umarły mi wtryskiwacze. Troche mnie to zdziwiło ponieważ nie odczuwam różnicy między jazdą na gazie a benzynie. Mam ogólnie problemy z mocą ( prawdopodobnie do wymiany przepływomierz i możliwe że sonda lambda). Czy możliwe że wtryskiwacze są dobre, a komputer tak mu pokazał, przez problem z wyżej wymienionymi częściami? Instalacja LPG stag z 2013 roku
    Audi TT 8n 1.8T AJQ

  2. #2
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Jak mozna jezdzic autem w ktorym jest ''ogolny problem z moca''?? Mozliwe ze smigasz na ubogiej mieszance i spuszczasz wlasnie silnik albo wtryski leja na maxa co rowniez prowadzi donnieuniknionego uszkodzenia motoru.. Trzeba ogarnac auto zeby smigalo tip top na benzynie i zajac sie wtedy LPG.

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3Miasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    26
    Są jeszcze inne możliwości sprawdzenia działania wtryskiwaczy niż komputerem diagnostycznym.

  4. #4

    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    160
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    11
    Niestety trzeba podpinać pod komputer inaczej nie da rady - ja regenerowałem jakiś czas temu w drugim aucie i dopiero jak przyjechałem to okazało się jak bardzo były padnięte.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •