Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: TT 8N Quattro czy warto?

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Głogów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    230
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    4

    TT 8N Quattro czy warto?

    Witam

    od 2011 do 2016 byłem szczęsliwym posiadaczem audi TT 8n z napędem na przód ( tir mi skasował auto) obecnie zastanawiam się nad kupnem wersji quattro , stać mnie na wersje 8j , lecz jestem zakochany w starszej wersji , i nie mogę sięz tej miłości wyleczyć chociąz wiele osob mi odradza ponowny zakup wersji 8n.

    nie miałem niestety okazji jeździć wersją quattro stad pytanie do osób które doświadczyły róznicy pomiedzy oboma modelami .

    czy warto po 5 latach jazdy wersją na przód napęd kupić wersję quattro ? mówimy o rocznikach które śa dostępne na rynku wtórnym 2000/2002 , obawiam się o stan techniczny tych aut..


    dzieki za odp

  2. #2
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Jeśli trafisz to w cenie kiepskiego 8J będziesz miał 8N z quattro

  3. #3
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    po 1) Jak raz pojeździsz autem z 4x4 już nigdy nie będziesz chciał wsiąść w ośkę Fakt, głownie 4x4 docenia się w zimę, w taplaniu się w śniegu, nawet na głupim parkingu, ośki nie mogą wyjechać a 4x4 spokojnie, czy jakieś podjazdy pod górkę. W lato i pory roku sąsiadujące, to super przyczepność na mokrym, skuteczne ruszanie (np. jak chcesz się szybko włączyć do ruchu bo rząd aut z lewej, rząd z prawej). Uogólniając 4x4 jest meeeega w naszym klimacie.

    po 2) różnica pomiedzy 180 a 225 KM jest spora, bardzo odczuwalna, a i samym chipsem można sięgnąć po 250km.

    po 3) obawiasz się stanu technicznego 8n - fakt, trzeba się naszukać, ale historia tego forum zna takie przypadki że użytkownicy szukali po 3-4 miesiące i trafiała się perełka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •