Pokaż wyniki od 1 do 15 z 60

Wątek: Mefi Audi TT S-Line quattro - Avus Gray poczatek nowej przygody....

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #34
    Awatar Mefi
    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Y7J
    Posty
    162
    Czas trochę uaktualnić etap prac przy aucie, aż już sam nie wiem czego tu nie wpisywałem.
    Jakoś po wakacjach 2019 już pewnie o wielu zapomniałem

    Nie pisałem chyba o żarówkach Philips Xenon X-tremeVision D2S gen2 już chyba dobre z 8 miesięcy mam, są świetne lepszych się nie znajdzie
    PODŚWIETLENIE TABLICY LED

    W kwietniu jakoś wpadł mini serwis- filtrów i oleju po 5-6 tysiącach km (tym razem z płukanką) wpadło coś innego niż motul dokładnie PMO EXTREME SERIES 5W40 cena zbliżona. Filtr kabinowy, oleju i paliwa.
    Został też wymieniony termostat. Felgi z oponami letnimi oraz gwint podniesiony o około 1.5 cm .


    Musiałem się też zabrać za układ wydechowy bo stary mocno bardzo rdzewiał - zakupiłem używany zestaw z tłumikiem środkowym i końcowym milteka - 4 h z papierem wodnym i wyglądał całkiem całkiem
    Kupione zostały tez wszystkie nowe łaczniki, wieszaki gumy itp do podlaczenia wydechu.

    IMG_20200530_134957.jpg

    Wpadł tez plaster miodu na tył kupiony dzięki Gunitowi z Aso w dobrej cenie, aż się sam zastanawiam czemu tyle chcą za używki

    IMG_20200610_172712.jpg




    Wymieniłem też tylne nagłośnienie JBL STAGE2 GŁOŚNIKI BASOWE bo po przednie nie grały tylko syczały Jest zdecydowanie duża różnica jak doszły.


    Dość tanio zakupiłem filtr stożkowy amsoil po jakimś czasie zrobiłem prowizoryczna przegrodę z foli do ekranów grzewczych i klejonej płyty mdf . (ciężko ocenić czy to na plus czy minus )
    Zakupiony i wymieniony grill uzywany od R32 i uwaga da się rozebrać stary gril bez zdejmowania zderzaka, ale jeśli jest to zamienik z mniejsza ilościa zaczepów . Bez tego jest to nie możliwe chyba ze ktoś chce coś po urywać to powodzenia IMG_20200607_120237.jpgIMG_20200607_120715.jpgIMG_20200610_164229.jpg
    Ostatnio edytowane przez Mefi ; 20-06-2020 o 15:36

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •