Pokaż wyniki od 1 do 15 z 60

WÄ…tek: Mefi Audi TT S-Line quattro - Avus Gray poczatek nowej przygody....

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   NastÄ™pny post NastÄ™pny post
  1. #1
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    SkÄ…d
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Lubie takie sytuacje - jak auta pozostajÄ… na forum

    Wnętrze auta wymiata fotele, radio

    Fajny kolor

  2. #2
    Awatar Mefi
    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    SkÄ…d
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Y7J
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    bardzo dobrze że autko zostało na klubie ...dbać,dbać i jeszcze raz dbać. Kiedyś już pisałem w innym wątku że bardzo mi się podoba ten egzemplarz tym bardziej że ma kilka nie typowych dodatków,czy to grill czy lotka z tyłu.No i najważniejsze to kubełki z recaro ...jak szczęście dopisze to zobaczymy się na SC w Katowicach. Gratuluje autka
    Dziękuje bardzo ciesze się że mogę kontynuować dbanie o auto po Szymim No i do zobaczenia w Sobotę

    Cytat Zamieszczone przez Sorprop Zobacz posta
    Mam podobny problem ze świstem, ale po stronie kierowcy. Uszczelki dedykowanej to chyba nie znajdziesz. Przewijał się temat na forum parę razy i trzeba szukać używki w dobrym stanie. Możesz jeszcze sprawdzić ustawienie drzwi, czy czasem nie trzeba ich wyregulować.

    Co do opon, to robiłem rozeznanie jakiś czas temu i jeśli używki z górnej półki to tylko Micheliny Pilot Sport 4 (1-2letnie) albo nówki innych firm. Jednak tylko Michelin robi opony, które wraz ze zużyciem tracą bardzo niewiele przyczepności na mokrym (a raczej to Cię powinno interesować, chyba że w deszcz zamierzasz nie wyjeżdżać ).
    Już właśnie szukałem wątku uszczelki będę szukać dobrej używki

    No całkiem ciekawe te opony może się skusze w przyszłym roku na zakup



    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Szymi pewnie szlochaaaaa .... bo jak tu nie kochać tego auTTa - zwłaszcza w tej wersji. Polecam też dystansy: przód 17mm/20mm- ja takie mam (to też zależy jakie masz ET felgi) dołożyć aby wydobyć nieco felgi z nadkoli ale myślę że jak dojdzie gwint to będzie to konieczne Co do opon to polecam z czystym sumieniem: BF GOODRICH G GRIP oraz na tyle BARUM BRAVURIS 2 - ja kupiłem używki w bdb stanie i jestem zadowolony bardzo. Przyczepność na tych oponach jest super, w deszczu też - doszedłem do takiego wniosku ze lepiej firmowe niż niskobudżetowe nowe - chociaż powyższe do drogich raczej nie należą.
    Po za tym jak to w TT kilka rzeczy do zrobienia w tym wieku jest - ale to wszystko wynagradza jak do niej wsiądziesz. Można nawet pomyśleć wtedy: "żeby praca była ze 40 km od domu" Gratuluje zakupu !
    PS. Zauważyłem że nie ma tej lotki/dokładki spojlera przedniego bo to coś jak wisienka na torcie.

    No niestety miłość od pierwszego wejrzenia Szymi juz płacze bo zamienił 240 kucy na 70 Jazda tym niesamowicie trzymającym się autem drogi w tych fotelach jest rewelacyjna (problem jedynie mogły by mieć wysokie osoby bo jednak trzeba siedzieć blisko aby pozycja była wygodna i optymalna )

    Zobaczę te oponki nie słyszałem w sumie nigdy o tych markach Ja niestety po montażu opon nowego chińczyka w seacie dostrzegłem że to słaby biznes nie są złe, ale bez rewelacji








    A dziÅ› transfuzja nowej krwi






    a tak wygląda spodzik który czasami lubi się otrzeć

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    No i się stało. Dziś chcąc odjechać z pracy akumulator odmówił posłuszeństwa do sklepu miałem 400 m wiec od razu zakup nowego oto co wleciało :
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Tagi dla tego wÄ…tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •