Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
Musisz częściej odwiedzać forum i aktualizować temat, ponieważ za dużo rzeczy na raz wrzucasz i nie wiem za co Cię wychwalić co zrobiłeś przy TT Mam nadzieję, że olej który Ci poleciłem nie zatrze silnika, ponieważ sam jestem po wymianie
Tez mam taka nadzieje Pierwsze 1300 km zrobione na nowym oleju jeszcze zyje

Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
Dyfuzor ok.
Grill poprzedni znacznie bardziej do mnie przemawia.
Jeszcze bym przedni zderzak na ciekawszy wymienił.
Wiem wiem to samo mówił mi kris, gdy już wymieniałem. No i wszyscy taki maja Poprzedni bardziej pasował do tego zderzaka, ze względu na te plastry miodu, ale może kiedyś R32 siądzie i będzie lepiej znacznie


Cytat Zamieszczone przez Gunit Zobacz posta
Mefi twoja TT staje się co raz piękniejsza Oryginalny grill o wiele bardziej pasuje niż plaster miodu. Jednak cztery pierścienie na przodzie robią wrażenie. Nowy wydech + plaster miodu na tył robi mega wrażenie.
No jakieś tam poprawki wizualne na plus zostały teraz poprawki lakiernicze i wgniecenia

Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
Prace na duży plus, gratki.

Pozdr
Miki
Dziękuje bardzo


Cytat Zamieszczone przez akrisu Zobacz posta
Super robota, TT pięknieje Moim zdaniem świetny ruch z wymianą grilla, z resztą wiesz, że zawsze popierałem i zachęcałem do tej zmiany Zgadzam się z Grzegorzem - pora na ciekawszy zderzak
Dziękuje jak znajdzie się w dobrej cenie i nie ulep zderzak R32 to zmienię ; )



Jeszcze dla pokoleń, wstawię jaka fajna i niezwykła mogła być to wersja TT, jakby poprzedni właściciele dużo nie modzili


IMG_20200703_205725ffffffffffff.jpgIMG_20200703_205737xxxxxxxxxx.jpgIMG_20200703_205812ddddddddddd.jpg


Co ciekawe fotele recaro juz 2001 r. produkcja