Pokaż wyniki od 1 do 15 z 60

WÄ…tek: Mefi Audi TT S-Line quattro - Avus Gray poczatek nowej przygody....

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   NastÄ™pny post NastÄ™pny post
  1. #1
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    SkÄ…d
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Super robota, TT pięknieje Moim zdaniem świetny ruch z wymianą grilla, z resztą wiesz, że zawsze popierałem i zachęcałem do tej zmiany Zgadzam się z Grzegorzem - pora na ciekawszy zderzak

  2. #2
    Awatar Mefi
    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    SkÄ…d
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Y7J
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Musisz częściej odwiedzać forum i aktualizować temat, ponieważ za dużo rzeczy na raz wrzucasz i nie wiem za co Cię wychwalić co zrobiłeś przy TT Mam nadzieję, że olej który Ci poleciłem nie zatrze silnika, ponieważ sam jestem po wymianie
    Tez mam taka nadzieje Pierwsze 1300 km zrobione na nowym oleju jeszcze zyje

    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Dyfuzor ok.
    Grill poprzedni znacznie bardziej do mnie przemawia.
    Jeszcze bym przedni zderzak na ciekawszy wymienił.
    Wiem wiem to samo mówił mi kris, gdy już wymieniałem. No i wszyscy taki maja Poprzedni bardziej pasował do tego zderzaka, ze względu na te plastry miodu, ale może kiedyś R32 siądzie i będzie lepiej znacznie


    Cytat Zamieszczone przez Gunit Zobacz posta
    Mefi twoja TT staje się co raz piękniejsza Oryginalny grill o wiele bardziej pasuje niż plaster miodu. Jednak cztery pierścienie na przodzie robią wrażenie. Nowy wydech + plaster miodu na tył robi mega wrażenie.
    No jakieś tam poprawki wizualne na plus zostały teraz poprawki lakiernicze i wgniecenia

    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    Prace na duży plus, gratki.

    Pozdr
    Miki
    Dziękuje bardzo


    Cytat Zamieszczone przez akrisu Zobacz posta
    Super robota, TT pięknieje Moim zdaniem świetny ruch z wymianą grilla, z resztą wiesz, że zawsze popierałem i zachęcałem do tej zmiany Zgadzam się z Grzegorzem - pora na ciekawszy zderzak
    Dziękuje jak znajdzie się w dobrej cenie i nie ulep zderzak R32 to zmienię ; )



    Jeszcze dla pokoleń, wstawię jaka fajna i niezwykła mogła być to wersja TT, jakby poprzedni właściciele dużo nie modzili


    IMG_20200703_205725ffffffffffff.jpgIMG_20200703_205737xxxxxxxxxx.jpgIMG_20200703_205812ddddddddddd.jpg


    Co ciekawe fotele recaro juz 2001 r. produkcja

Tagi dla tego wÄ…tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •