Witam

Od dłuższego czasu poszukuje idealnej (na moje potrzeby i upodobania ) TT'ki. Jako, że przeglądane ogłoszenia samochodów w dyskusyjnym stanie i o dyskusyjnej historii przestają mnie napawać optymizmem,postanowiłem zwrócić się bezpośrednio na forum.

Niejeden z was za pewno myśli o zmianie samochodu w bliższej/dalszej przyszłości, i tutaj pojawia się moja propozycja, aby osoby które planują sprzedaż swojej (zapewne ukochanej) TT'ki napisały tutaj krótsza lub dłuższą wiadomość informującą o tym fakcie.

Co do TT'ki specjalnych życzeń nie mam, ale wiadomo obecność BOSE/siedzeń z alacantary i pół skóry tylko podsyci mój entuzjazm .

Kolor;dowolny, byleby dobrze komponował się z felgami

Silnik: Standardowo jakikolwiek 1.8t 225 hp quattro z fabryki wypuszczony

Felgi: brak życzeń

Historia pojazdu: Zmora większości aut z ogłoszeń. Nie mam nic przeciwko delikatnemu biciu samochodu, ale wszystko musi być udokumentowane w jasny sposób. Samochód sprowadzony, czy nie, obojętne, ale interesują mnie modele, których książki serwisowe/historia nie nadają się na bajki bardziej niż historie Disneya.

Przebieg: Brak granicy, byleby auto wyglądało na w miarę zadbane ( nie jestem narazie aż zanadto pedantyczny)

Gaz: mile widziany, ale nie wymagany, jak już to z dobrej firmy i nie od 10 lat w samochodzie

Ropatrze na pewno każdą propozycję, bo ochota na TTke rośnie z dnia na dzień. Ceny oczywiście proponujcie, i czas w którym mniej więcej samochód będzie do kupienia

Pozdrawiam
Paweł