Hej, co Wy na to aby spisać tutaj cennik części do MK1, które jako nowe można zakupić w ASO Audi? Osobiście uważam, że:

- nie jednemu z nas ułatwiłoby to życia, bo szybko można by było ocenić czy warto szukać używki, czy po prostu uderzać do ASO Audi po nówkę, do której będzie pewność że nas nie zawiedzie,
- ani na tym forum, ani nigdzie nie ma takiego cennika (pozostaje tylko dzwonić do ASO, albo do nich jeździć osobiście),
- temat mógłby się dobrze zindeksować i być łatwo wyszukiwalny.

Działałoby to na zasadzie, byliście w ASO, kupiliście albo chociaż tylko pytaliście o cenę jakiejś części/zestawu i dostaliście info że cena wynosi tyle i tyle - podajecie tutaj nazwę części, jeśli macie możliwość to jeszcze kod (ETKA) i najważniejsze - cenę. Zdaję sobie sprawę z tego że ceny mogą się różnić między oddziałami, ale przynajmniej inni forumowicze mieliby jakieś odniesienie jakiej kwoty mogą się spodziewać.

Ja dałem się wydymać na włączniku świateł awaryjnych, który kupiłem jako używany na Allegro od łebka za 150 zł + wysyłka : przyszedł, podpiąłem, nie działał. Założyłem na Allegro spór, a sprzedawca-dzban napisał że nie wie czy nie zgłosić tego na policję, bo mu wymieniłem wnętrze guzika... Allegro doradziło że mogę z tym pójść na policję i dopiero wtedy skorzystać z programu ochrony kupujących - nie mam na to czasu i zakupiłem nowy włącznik awaryjnych w ASO za 280 zł. Oczywiście wszystko działa jak ta lala!

Za to dzisiaj, przejechałem się do nich spytać o wężyki podciśnieniowe, to dostałem wycenę zestawu tych kilku wężyków na kwotę 500 zł.

Nazwa:  waz_podcisnieniowy.png
Wyświetleń: 477
Rozmiar:  188.8 KB

Jeśli temat Wam się podoba, wpisujcie swoje wyceny które dostaliście z ASO. Jeżeli moderacji temat również podpasuje, chętnie go lepiej zredaguję.