Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Cennik części w ASO

  1. #1

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    24

    Cennik części w ASO

    Hej, co Wy na to aby spisać tutaj cennik części do MK1, które jako nowe można zakupić w ASO Audi? Osobiście uważam, że:

    - nie jednemu z nas ułatwiłoby to życia, bo szybko można by było ocenić czy warto szukać używki, czy po prostu uderzać do ASO Audi po nówkę, do której będzie pewność że nas nie zawiedzie,
    - ani na tym forum, ani nigdzie nie ma takiego cennika (pozostaje tylko dzwonić do ASO, albo do nich jeździć osobiście),
    - temat mógłby się dobrze zindeksować i być łatwo wyszukiwalny.

    Działałoby to na zasadzie, byliście w ASO, kupiliście albo chociaż tylko pytaliście o cenę jakiejś części/zestawu i dostaliście info że cena wynosi tyle i tyle - podajecie tutaj nazwę części, jeśli macie możliwość to jeszcze kod (ETKA) i najważniejsze - cenę. Zdaję sobie sprawę z tego że ceny mogą się różnić między oddziałami, ale przynajmniej inni forumowicze mieliby jakieś odniesienie jakiej kwoty mogą się spodziewać.

    Ja dałem się wydymać na włączniku świateł awaryjnych, który kupiłem jako używany na Allegro od łebka za 150 zł + wysyłka : przyszedł, podpiąłem, nie działał. Założyłem na Allegro spór, a sprzedawca-dzban napisał że nie wie czy nie zgłosić tego na policję, bo mu wymieniłem wnętrze guzika... Allegro doradziło że mogę z tym pójść na policję i dopiero wtedy skorzystać z programu ochrony kupujących - nie mam na to czasu i zakupiłem nowy włącznik awaryjnych w ASO za 280 zł. Oczywiście wszystko działa jak ta lala!

    Za to dzisiaj, przejechałem się do nich spytać o wężyki podciśnieniowe, to dostałem wycenę zestawu tych kilku wężyków na kwotę 500 zł.

    Nazwa:  waz_podcisnieniowy.png
Wyświetleń: 461
Rozmiar:  188.8 KB

    Jeśli temat Wam się podoba, wpisujcie swoje wyceny które dostaliście z ASO. Jeżeli moderacji temat również podpasuje, chętnie go lepiej zredaguję.

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Uważam, że temat raczej nie ma racji bytu.
    Powody to zbyt duża ilość części do skatalogowania, komplikacje z wyszukiwaniem części i ich cen w tym temacie, zmienność cen części, różnice cen części nawet pomiędzy różnymi ASO.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 03-09-2018 o 20:01
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #3

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    24
    Za duża ilość części jeśli zbierać to wszystko w pierwszym poście, ale jeżeli pozwolić każdemu dopisywać oddzielnym postem, to osobiście nadal nie widzę problemu. Co do zmienności cen, szczerze wątpię żeby rozbieżność była większa niż 10-20%, a przecież ceny służyłyby wyłącznie przybliżeniu, a nie wartości "na bank".

  4. #4
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    To ja może wrzucę link do internetowego sklepu vw/audi. Ceny na stronie mają kosmos, ale jako wyznacznik ceny z aso wystarczy. Wpisujemy nr części i mamy cenę. Ogólnie polecam aso skody, gdzie mają niższe ceny niż aso vw/audi.

    http://czesci.benepol.pl/sklep/
    __________________________
    Pozdrawiam

  5. #5

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    24
    Dzięki @_kris, faktycznie jako cennik +/- posłuży. No nic, temat do zamknięcia.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •