Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Bagażnik dachowy/Belki 8N Coupe

  1. #1
    Awatar michall130
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    106

    Bagażnik dachowy/Belki 8N Coupe

    Cześć,
    poszukuję belek dachowych do TT 8N Coupe, ciężko jest znaleźć oryginalne belki więc zainteresowałem się nieoryginalnym zestawem (np: Thule + przystosowywujący Kit). Czy ma ktoś może jakiś nieoryginalny zestaw lub widział jak to jest zamontowane w praktyce i może się podzielić opinią czy nie uszkadza to autka w żaden sposób (typu zarysowania, bądź jakieś odgniecenia). Oczywiście chętnie dowiem się czy ma ktoś jakieś zestawy u siebie zamontowane (jak ocenia użytkowanie), jakieś fotki dokładne jak to siedzi lub też ma jakieś ciekawe informacje na ten temat. Jak ktoś ma to chętnie kupie oryginalne belki lub też nieoryginalne.
    Z góry dzięki za pomoc !

  2. #2
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Widzialem zainstalowany bagaznik dachowy thula i nie zalozylbym tego do siebie. Chwyta za zewnetrzne ramki i chyba uszczelki. Slabo to wyglada. Rademenes mial u siebie ori bagaznik i opowiadal mi ze przy 120km/h sa zawirowania powodujace niezly halas w aucie. Wiec ja do swoich ori zakupilem spojler thule mocowany do bagaznika i... nie mialem okazji jeszcze wyprobowac

  3. #3
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Thule jakoś do mnie nie przemawia za sprawą mocowań, tu masz przykłady:

    http://doorroof.deojz.com/thule-roof-bars-audi-tt/

    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Rademenes mial u siebie ori bagaznik i opowiadal mi ze przy 120km/h sa zawirowania powodujace niezly halas w aucie.
    Już poniżej 90 km/h słychać hałas/szum w aucie, a przy większym wietrze przy niższych prędkościach
    __________________________
    Pozdrawiam

  4. #4
    Awatar michall130
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    106
    Na czwartym zdjęciu od góry, również jest nieoryginalny bagażnik, a zamocowany bardzo podobnie jak oryginalny. Wie ktoś co to za belki dokładnie ? Do mnie też nie przemawia thule ale nie jest to łatwy temat z tymi belakami :/

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •