Witam, skończyłem aktualnie przerabiać według mojego uznania autko. Z uzyskanego efektu jestem bardzo zadowolony - zamieszczę zdjęcia przed jak auto świeżo kupiłem, jak i finalnie ono wygląda. Na chwilę obecną chciałem się wyrobić, aby zrobić większość rzeczy, ponieważ jak na razie nie mam czasu jeździć autkiem i stoi już w garażu, naprawdę fajne auto na wyjazdy weekendowe.

Z optyki położyłem folię karbonową na dach i na tylny spojler, zmieniłem felgi na 19", dystanse po 1,5cm na każdą stronę, postojówki LED, które akurat mają cieplejszą barwę od xenonów, ale w nocy poprawiają mocno komfort w porównaniu do zwykłych. Podświetlenie tablicy rejestracyjnej również zmienione na LED. Nie chciałem przepłacać za opony, wybrałem Kumho Ecsta PS91, które nie dość że dobrze wyglądają to dobrze lepią się do drogi, czuć mocno ich zapach po wyjściu z auta jak popracują na zakrętach Dekielki na felgi pomalowałem na czarno oraz nakleiłem emblematy audi 50mm zamiast 70mm, niestety nie było na miejscu oryginalnych 70, nakleiłem i tragedii nie ma Oprócz tego z mechaniki musiałbym zerknąć w fakturę co robiłem u mojego mechanika na serwisie startowym po zakupie, ale był problem z modułem od wentylatorów, w zawieszeniu trzeba było pogrzebać, wymienić wszystkie płyny eksploatacyjne, filtry, oraz parę innych drobiazgów. Prawdopodobnie do wymiany będę miał napinacz łańcucha rozrządu, bo na zimnym delikatnie dzwoni, poza tym jak na takie stare auto czasami coś trzeszczy i trzeba albo wymienić uszczelkę, albo jakąś gumę, albo nasmarować zawiasy w drzwiach. Z zakupu jestem bardzo zadowolony.






Oraz zdjęcie porównawcze auta przed zakupem