Witam!

Po około rocznym wyczekiwaniu związanym ze zgromadzeniem funduszy i dojrzewaniem do decyzji zamiany auta miejskiego palącego 5l/100km na małą rakietę, w końcu się doczekałem!
Zawitał do mnie egzemplarz audi TT mk2 z 2008 roku w czarnym kolorze, fajnym wyposażeniem, a co najważniejsze- zdrową 200konną jednostką z pięknie przerzucającą biegi automatyczną skrzynią- mój pierwszy automat, więc dalej nie mogę się nadziwić temu cudownemu rozwiązaniu technologicznemu związanemu ze zmienianiem biegów(chyba już nigdy nie zamienię) ;D

Kilka fotek:






W pierwszej kolejności wymienione zostały ksenony(które były trochę wypalone i dawały lekko różową barwę) oraz światła do jazdy dziennej na soczewkowe białe ledy(zdjęcie różnicy wstawię przy okazji).
Na razie trwa faza cieszenia się autem, więc żadne mankamenty nie trafiają do mojej głowy ;P
Przy okazji urlopu na pewno pobawię się w pucowanie lakieru(bo niestety maskę i przednie błotniki ogarniał jakiś mało rozgarnięty lakiernik-może wosk i polerka zniwelują trochę jego partactwo).
Do postojówek i oświetlenia tylnej tablicy również pójdą ledy.
W dalszych planach zakup jakiś konkretnych 18" kółek

Pozdro!