Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: DV, N75, przepływka, przepustnica, wydech przelot do APX/BAM stożek Pipercross

  1. #1
    Awatar jacq
    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    43

    DV, N75, przepływka, przepustnica, wydech przelot do APX/BAM stożek Pipercross

    Wszystkie części pochodzą z demontażu angielskich TT z silnikami APX. Samochody przed rozbiórką były mechanicznie sprawne w 100%
    Kupiłem je ponieważ po programie walczyłem z błędem przeładowania turbo i wszystkie moje elementy były dobre.

    1. Zawór DV numer 058 145 710 lub numer 06A145710N
    Sprawny, wyjęty z APX jeździł w moim APX podmieniony w celu wyeliminowania wadliwego elementu układu. Mój też był sprawny
    Cena: 99zł + kw
    Kontakt: PW



    2. Zawór N75 Eaton 058 906 283 C
    Również sprawny, wyjęty z APX jeździł w moim APX podmieniony w celu wyeliminowania wadliwego elementu układu.

    Cena: 99zł + kw
    Kontakt: PW



    3. [sprzedane] Przepustnica 06A 133 062 C
    Wyjęta ze sprawnego auta, dostałem ją razem z kolektorem ssącym, który był mi potrzebny
    Cena 60zł + kw
    Kontakt: PW



    4. [sprzedane] Przepływomierz Bosch 0 986 280 211 zamiennik oryginału o nr 06A 906 461E
    Zamiennik oryginału również sprawny, wyjęty z APX jeździł w moim APX podmieniony w celu wyeliminowania wadliwego elementu układu.
    Cena: 99zł + kw
    Kontakt: PW



    5. Układ wydechowy bez tłumika końcowego, środkowy otworzony i wybebeszony, końcówki z oryginalnego tłumika. Radosna, garażowa twórczość, nie żadne akrapovicze. Jeździło z katalizatorami i było fajnie, przyjemnie głośno. Jak ktoś robi po 100km dziennie to nie polecam. Trzeba w kilku miejscach poprawić spawy. Średnice rur seryjne. Zmieniłem kompletny wydech na większy
    Cena 120zł, odbiór osobisty w Rzeszowie lub mogę gdzieś dowieźć: Kraków, Kielce, Lublin za dodatkową opłatą lub podać, przekazać itp. długość około 2m
    Kontakt PW


    na aucie końcówki siedziały tak:


    6. Filtr nasączony, gotowy do jazdy.
    Delikatnie wgnieciona i naderwana gąbka na zewnątrz, nie wpływa to na pracę filtra. Z filtrem przejechałem może z 300 kilometrów.
    Wysokość: 160 mm
    Średnica: 110 mm
    Otwór: 70 mm
    Cena: 130zł

    Ostatnio edytowane przez jacq ; 16-08-2018 o 20:34

  2. #2

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Biala
    Posty
    59
    Masz jakiś filmik jak chodziło na tym wydechu ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •