Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
Twojej ostatniej wypowiedzi o wciskaniu gazu na prostej i przy wyjściu z zakrętu.. nie będę komentował pojedz kiedyś na tor a zobaczysz, że Twoje 1,8 z mocą 300ps dostanie lanie od starego CRX z mocą 130 ale dość tego.
Bardziej zaciekawiła mnie Twoja teoria o tym, że 1,8 tfsi to lepszy wybór od 2,0. Niestety prawda jest taka ze to 1,8 była pierwszą gen i to właśnie ten silnik jest główną przyczyną bólu głowy u techników grupy VAG. Mimo nazwy gen2 dla tego silnika, powstał on szybciej niż 2,0 gen1. I niestety najczęściej to ten silnik jest najbardziej olejożerny i aby wszystko było jasne.. pierwsze zmiany, które wpłynęły na poprawę tej sytuacji nastąpiły w 2011 roku.
Tak jak pisałem wcześniej, ogladałęm kilka modeli 2.0TSFI (W TT i A4). Każdy jeździł z bańką oleju w bagażniku. W moim 1.8TFSI na bagnecie oleju nie ubywać nić.
Nie dolewam grama oleju między wymianami. Tak jest od 5 lat w tym aucie (bo tyle znam jego historii). Podobnie jest z 1.8TSI znajomego w skodzie (2009r). Nie dolewa oleju a ma już najechane 270tyś.

Internety mówią jedno a z własnych obserwacji zauważyłem iż 1.8TFSI jest lepszą jednostką pod tym względem.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
Twojej ostatniej wypowiedzi o wciskaniu gazu na prostej i przy wyjściu z zakrętu.. nie będę komentował pojedz kiedyś na tor a zobaczysz, że Twoje 1,8 z mocą 300ps dostanie lanie od starego CRX z mocą 130 ale dość tego.
No co Ty Honda CRX do mojego 300KM TT... Trabant wystarczy. Gdzie tam Honda.