Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Audi TT TTS 405KM

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Lipa
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Pomorskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    405
    Rocznik
    1996
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    38

    Audi TT TTS 405KM

    Witam!
    Z powodu mocnej potrzeby zmiany na większe auto jestem zmuszony z bólem sprzedać moje oczko w głowie- Audi TT. Kupiona od znajomego w zeszłym roku (był jej właścicielem 5 lat, osobiście sprowadzał sobie z Niemiec, pedantycznie dbał o auto, od chwili zakupu prowadzona dokumentacja zdjęciowa wszelkich modyfikacji i nie tylko).

    Auto służy cały czas bezawaryjnie, używane z głową, zawsze rozgrzewane i chłodzone, tylko raz było na torze w Pszczółkach- brało udział w kręceniu klipu reklamowego. Odpala i pracuje perfekcyjnie, nie sprawia problemów. TT'ka służyła mi głównie jako auto na weekendy, chociaż zdarzały się okresy w których jeździłem nią codziennie do pracy i „po bułki”.

    Zanim się rozpiszę to pragnę zwrócić uwagę, że wszelkie modyfikacje dokonywała wykwalifikowana i znana na rynku firma R-Performance z Warszawy, która zna się na rzeczy i bubla nie odwaliła. Ten właśnie argument przekonał mnie do zakupu auta i nie zawiodłem się

    tutaj link do profilu firmy z małym opisem: https://www.facebook.com/Rperformanc...30773276982319

    Moc to 405 KM i 496Nm. Istnieje możliwość przełączenia manetką tempomatu na mapę słabszą – 351KM 412Nm. Dodatkowo wgrana jest procedura startu (launch control) z możliwością zmiany obrotów z których chcemy startować, która dosłownie katapultuje auto z miejsca (czas do 100km/h poniżej 4s)
    Główne zmiany w silniku to turbosprężarka, carbonowy układ dolotowy HF, pompy paliwa, wydech, oprogramowanie.
    Za modyfikację turbosprężarki odpowiada najlepsza tego typu firma w polce Perun Turbo.

    Napęd 4x4, skrzynia biegów DSG z manetkami do zmiany biegów przy kierownicy.

    Układ wydechowy firmy Ulter dodatkowo sterowana głośność z pilota (tryb cichy to piękne basowe brzmienie ultera, tryb głośny to istne szaleńswo, strzały i huk )

    Układ hamulcowy TTS (zaciski lakierowane na czarno), przewody hamulcowe w stalowym oplocie HEL Performance, sportowe, wiercone tarcze hamuclowe)

    Wnętrze Audi Exclusive z czarną podsufitką, wygłuszone drzwi + zmodyfikowane nagłośnienie.

    Wiosną tego roku wymieniony olej w silniku, rozrząd, tarcze i klocki hamulcowe przód i tył oraz nowe opony.

    To tak w dużym skrócie, dużo rzeczy pozostało niewymienionych, zainteresowanych zapraszam do kontaktu i oględzin – nie mam nic przeciwko miernikom lakieru, mechanikom, rzeczoznawcom itp., itd- serdecznie zapraszam- nie mam nic do ukrycia

    Cena 69000 do sporej negocjacji

    508 869 121

    Ze względu, że strony z hostingiem zdjęć nie chcą mi załadować zdjęć, wstawiam tylko jedno- reszta w ogłoszeniu pod linkiem

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6ATK1M.html

    Załączone obrazki Załączone obrazki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •