Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Audi TT TTS 405KM

  1. #1
    Awatar Lipa
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Pomorskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    405
    Rocznik
    1996
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    38

    Audi TT TTS 405KM

    Witam!
    Z powodu mocnej potrzeby zmiany na większe auto jestem zmuszony z bólem sprzedać moje oczko w głowie- Audi TT. Kupiona od znajomego w zeszłym roku (był jej właścicielem 5 lat, osobiście sprowadzał sobie z Niemiec, pedantycznie dbał o auto, od chwili zakupu prowadzona dokumentacja zdjęciowa wszelkich modyfikacji i nie tylko).

    Auto służy cały czas bezawaryjnie, używane z głową, zawsze rozgrzewane i chłodzone, tylko raz było na torze w Pszczółkach- brało udział w kręceniu klipu reklamowego. Odpala i pracuje perfekcyjnie, nie sprawia problemów. TT'ka służyła mi głównie jako auto na weekendy, chociaż zdarzały się okresy w których jeździłem nią codziennie do pracy i „po bułki”.

    Zanim się rozpiszę to pragnę zwrócić uwagę, że wszelkie modyfikacje dokonywała wykwalifikowana i znana na rynku firma R-Performance z Warszawy, która zna się na rzeczy i bubla nie odwaliła. Ten właśnie argument przekonał mnie do zakupu auta i nie zawiodłem się

    tutaj link do profilu firmy z małym opisem: https://www.facebook.com/Rperformanc...30773276982319

    Moc to 405 KM i 496Nm. Istnieje możliwość przełączenia manetką tempomatu na mapę słabszą – 351KM 412Nm. Dodatkowo wgrana jest procedura startu (launch control) z możliwością zmiany obrotów z których chcemy startować, która dosłownie katapultuje auto z miejsca (czas do 100km/h poniżej 4s)
    Główne zmiany w silniku to turbosprężarka, carbonowy układ dolotowy HF, pompy paliwa, wydech, oprogramowanie.
    Za modyfikację turbosprężarki odpowiada najlepsza tego typu firma w polce Perun Turbo.

    Napęd 4x4, skrzynia biegów DSG z manetkami do zmiany biegów przy kierownicy.

    Układ wydechowy firmy Ulter dodatkowo sterowana głośność z pilota (tryb cichy to piękne basowe brzmienie ultera, tryb głośny to istne szaleńswo, strzały i huk )

    Układ hamulcowy TTS (zaciski lakierowane na czarno), przewody hamulcowe w stalowym oplocie HEL Performance, sportowe, wiercone tarcze hamuclowe)

    Wnętrze Audi Exclusive z czarną podsufitką, wygłuszone drzwi + zmodyfikowane nagłośnienie.

    Wiosną tego roku wymieniony olej w silniku, rozrząd, tarcze i klocki hamulcowe przód i tył oraz nowe opony.

    To tak w dużym skrócie, dużo rzeczy pozostało niewymienionych, zainteresowanych zapraszam do kontaktu i oględzin – nie mam nic przeciwko miernikom lakieru, mechanikom, rzeczoznawcom itp., itd- serdecznie zapraszam- nie mam nic do ukrycia

    Cena 69000 do sporej negocjacji

    508 869 121

    Ze względu, że strony z hostingiem zdjęć nie chcą mi załadować zdjęć, wstawiam tylko jedno- reszta w ogłoszeniu pod linkiem

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6ATK1M.html

    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cena na OtoMoto to już po negocjacji Piękna sztuka
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  3. #3
    Awatar Lipa
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Pomorskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    405
    Rocznik
    1996
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    38
    Cena na otomoto się zmieniła, bo mam już nagrane następne auto i potrzebuję gotówkę Także 65900 do nego

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •