Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Kupię TT 8N 180q/225q

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2018
    Płeć
    Skąd
    Ryki
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    6

    Kupię TT 8N 180q/225q

    Witam, jak w temacie przymierzam się do kupna MK1, tylko quattro, a najlepiej jak 225hp.
    Budżet jaki mam do przeznaczenia to ok. 20k, wiadomo, jeśli trafi się coś mega ciekawego jestem w stanie dołożyć kilka tyś.
    Termin zakupu wyznaczyłem sobie na październik/listopad/grudzień ze względu na unitarkę.
    Jeśli znacie kogoś kto ma pewny egzemplarz i planuje jego sprzedaż to proszę o zamieszczanie poniżej ofert lub podesłanie kontaktu.
    Zapomniałbym- najlepiej woj. lubelskie, ale niekoniecznie.
    Pozdrawiam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Odswiezam

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Nie wiem czy to z Tobą pisalem na fb ale mysle ze w tym okresie czasu bedzie gotowa juz moja czarna tt ktora opisuje tutaj na forum

  3. #3
    Awatar Lamer
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Chełm
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    227
    Cytat Zamieszczone przez don Zobacz posta
    Witam, jak w temacie przymierzam się do kupna MK1, tylko quattro, a najlepiej jak 225hp.
    Budżet jaki mam do przeznaczenia to ok. 20k, wiadomo, jeśli trafi się coś mega ciekawego jestem w stanie dołożyć kilka tyś.
    Termin zakupu wyznaczyłem sobie na październik/listopad/grudzień ze względu na unitarkę.
    Jeśli znacie kogoś kto ma pewny egzemplarz i planuje jego sprzedaż to proszę o zamieszczanie poniżej ofert lub podesłanie kontaktu.
    Zapomniałbym- najlepiej woj. lubelskie, ale niekoniecznie.
    Pozdrawiam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Odswiezam
    właśnie sie przymierzam do sprzedaży swojej. Skontaktuj się ze mną, mam 225 quattro APX z 2000 roku 228k przebiegu. Chełm 884 333 811

  4. #4
    Awatar olamajcia
    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarna
    Posty
    54
    Witam...mam i ja do sprzedania czarną TTkę 225q.Rok 1999, atrakcyjna cena, gdyz zalezy nam na szybkiej sprzedaży.Do poprawki dwie rzeczy -lakiernicze.Ale oczywiście to nie przeszkadza w użytkowaniu.zapraszam na priv. pzdr Ola (Warszawa)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •