Pokaż wyniki od 1 do 15 z 75

Wątek: Logi do oceny MKI APX

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #16

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,494
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Nie musisz, jesli bledow nie ma to nic nie ruszasz. Ecu tez sie adoptuje do wskazan z czujnikow w aucie wiec jak za kazdym razem kasujesz to wraca do ustawien fabrycznych. Ja bym sprawdzil czy bledy sa, nic nie kasowal jesli bledow nie ma i smialo wtedy robil logi.

    AcidTT, Wielkie dzięki za zainteresowanie jak i za konkretną odpowiedź.
    Właśnie tu chyba popełniałem błąd, że za każdym razem robiąc logi, kasowałem nic bo nie było błędów, więc powracałem do ustawień fabrycznych, a przepływomierz się nie adoptował co do ECU, czy tam odwrotnie.

    Mam jeszcze jedno pytanie.
    Logi najlepiej (z tego co tu już wyczytałem na Naszym forum ) powinno się robić na benzynie, najlepiej na Pb 98, niż na Pb 95.
    Wiem też, że komputer LPG z czytuje mapy z komputera TT Pb.

    A dlaczego pytam, bo:
    Nie ukrywam, że mając TT z instalację LPG, jazda na LPG wychodzi o połowę taniej, nawet jak spali te 15l gazu na 100 km / 2 = 7,5l Pb przy tej mocy 224KM itd. a (Pb 95 tylko dla rozruchu i zagrzania silnika) to patrząc na wszystkie moje logi (a już, co nie co wiem) nawet na te, których nie dałem tu na forum to zauważyłem, że jednak na LPG silnik zbiera się nie co lepiej jak na Pb95 (w moim przypadku) - turbo wcześniej nieco wstaje, więcej też pompuje. Czy dlatego, że LPG ma 110 oktan, a Pb 98 ? Jak to wygląda w praktyce ?

    Więc pytam Ciebie i Was, na jakim najlepiej paliwie zrobić wiarygodne logi ?

    Pozdrawiam i dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez gigo ; 24-08-2018 o 21:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •