Pokaż wyniki od 1 do 15 z 75

Wątek: Logi do oceny MKI APX

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,494
    Cytat Zamieszczone przez BelfegorTT Zobacz posta
    Stary - szacun za walkę i wytrwałość ! 90% ludzi by sie juz dawno poddało

    Nadal to samo :/

    Ja cały czas obstawiam brak spalin na wirniku turbiny

    Obejrzyj jeszcze silnik od tylu pod katem wyważonej uszczelki pod kolektorem, pod turbo (choć pod turbo to rzadkość) pęknięć w zeliwie kolektora bądź korpusu turbo

    Jak nic nie bedzie widać to ja bym sie pobawił sztanga, jak to nic nie da to zwalić DP i zobaczyć jak sie zamyka WG
    Witam,
    Tak jak piszesz kolego, będę musiał wizualnie obejrzeć turbinę i kolektor wydechowy od strony grodzi i to najlepiej z kanału.

    P/S
    Tak dziś na spokojnie przy piwku, przeglądam wszystkie moje logi jakie tu wstawiłem i dochodzę do wniosku, że podchodząc do tego (tak teoretycznie - matematycznie) najlepiej turbina zbierała się na nowym przepływomierzu "no name", bo przy około 2880 obr/min. było pompowanie już 0,810 bar. Ale zaś patrząc na dane ilości powietrza, (a to już przesada) bo w max było 250 - 270g/s co jest ponad normę. Nadal patrząc na logi, orginalny przepływomierz "bosch" pokazuje max 170 g/s (a wg kolego AcidTT powinien pokazywać 180g/s) ale też turbina później wstaje, bo tak średnio przy tych obrotach (2880 obr/min.) jest pompowanie około 0,410 -0,470 bar. i bądź tu mądry i wyciąg z tego wnioski. Tak się zastanawiam, czy jeszcze nie zrobić logów na tej "no name" przepływce, ale już na LPG.

    Patrząc na kolegów logi, też nie widzę aby turbina dawała z siebie przy tych 2800 obr/min pełne doładowanie czyli 0,9 bar. a także ilość powietrza czyli 180 g/s.
    O prócz obejrzenia turbiny, co jeszcze można zrobić ?
    Jeszcze sztangę od turbiny nie regulowałem ale mam obawy, że może to nic nie dać. Na razie nie ruszam.

    Proszę o jeszcze jakieś podpowiedzi, sugestie itd.

    Jeszcze mam takie pytanie, czy jest możliwość modyfikacji (chyba ECU) na około 240-250KM (nie wiem jeszcze, czy wystarczą te osiągi, które są) Jeśli tak, to proszę podać jakąś orientacyjną cenę takiego zabiegu. Taka czysta moja ciekawość.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez gigo ; 19-08-2018 o 14:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •