Pokaż wyniki od 1 do 15 z 75

Wątek: Logi do oceny MKI APX

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,494
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Tak, sparwdzisz ale ostroznie, nie paluj go do odciny. Zloguj do tych 3500 - 4000 obr max.. juz wtedy bedzie widac czy boost pojawil sie wczesniej. Tyle ze n75 u Ciebie bardzo ladnie pracuje, zamyka sie w pore i popuszcza pozniej kontrolujac doladowanie. Zreszta gdyby waz miedzy n75 a gruszka byl nieszczelny pojawiloby sie raczej przeladowanie, a nieszczelnosc wyszla by podczas testu, a mowiles ze test byl w 100% udany. Pod kolektorem ssacym sprawdzales wezyki od PCV?? na 100% sa wszystkie szczelne?? czasem warto je spryskac podczas testu woda z mydlem z atomizera, lepiej widac wtedy drobne nieszczelnosci.
    Witam,

    Po raz drugi w moich postach jest słowo PCV z tym, że za cholerę nie wiem gdzie, co to jest i za co odpowiada. Proszę Cię AcidTT, czy jesteś w stanie mi to tak bardziej łopatologicznie wytłumaczyć.

    To co ja wiem, że jest wężyk, który wychodzi od spodu z kolektora ssącego, który schodzi w dolną prawą część silnika , gdzie na końcu jest większej średnicy (ostatnio koledze ten wężyk wymieniałem spr. szczelność, był wzdłuż pęknięty 3-4 cm) i tam jest zaworek ( jedno kierunkowy) w który wchodzi. Czy to jest to nieszczęsne PCV ?

    Czy mam zlogować 115 i 118 z odpiętym wężykiem ?
    Ostatnio edytowane przez gigo ; 17-08-2018 o 18:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •