Pokaż wyniki od 1 do 15 z 75

Wątek: Logi do oceny MKI APX

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Nie wiem dlaczego po zamianie pokazalo Ci prawie 10v, jestes pewny ze nie dotknales srodkowego pinu we wtyczce, na zdjeciu tak to wyglada?? Zreszta nie istotne, prady masz i to jest najwazniejsze i miedzy pinami 1 i 3 w granicach normy. Dobrze. Podrzuc czujnik G40 z auta zony, jest taki sam i zrob logi

    ps. na tych logach co wrzuciles w sumie nic nie widac oprocz tego ze bardzo malo przeplywka pokazuje, ale to jeszcze nic nie znaczy, bo jesli silnik nie ma mocy z jakiegos powodu to i przeplywy beda adekwatne.


    ps. nie masz przypadkiem odkreconego korka wlewu oleju??
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 03-08-2018 o 06:02

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,494
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego po zamianie pokazalo Ci prawie 10v, jestes pewny ze nie dotknales srodkowego pinu we wtyczce, na zdjeciu tak to wyglada?? Zreszta nie istotne, prady masz i to jest najwazniejsze i miedzy pinami 1 i 3 w granicach normy. Dobrze. Podrzuc czujnik G40 z auta zony, jest taki sam i zrob logi

    ps. na tych logach co wrzuciles w sumie nic nie widac oprocz tego ze bardzo malo przeplywka pokazuje, ale to jeszcze nic nie znaczy, bo jesli silnik nie ma mocy z jakiegos powodu to i przeplywy beda adekwatne.


    ps. nie masz przypadkiem odkreconego korka wlewu oleju??
    Witam,
    Korek już dokręcony. Jak wcześniej wspomniałem, przed wymianą G40 sprawdziłem jeszcze raz napięcie dochodzące do pinu 1 i 3, ale już innym przyrządem i jest 4,97 - 4,98 V tak u mnie, jak i w A3 i to bez względu jak przyłoży się końcówki miernika.
    Zamieniłem czujniki G40. Błędy usunąłem, odpaliłem silnik (chwilę pochodził) i zgasiłem. Scan silnika - brak błędów, jest OK. To samo wykonałem w A3 (choć już miałem problem z odpaleniem silnika) i pokazał się błąd G40 i N75 (bo to mój N75 - wadliwy). A więc, silnik TT gorący, no to jadę zrobić logi.

    Oto logi na A3 czujniku G40 002:
    Nazwa:  002.JPG
Wyświetleń: 582
Rozmiar:  95.2 KB

    Pierwsza próba 115 i 118:
    Nazwa:  115 118 I.JPG
Wyświetleń: 616
Rozmiar:  137.8 KB

    Druga próba 115 i 118:
    Nazwa:  115 118 II.JPG
Wyświetleń: 611
Rozmiar:  155.4 KB

    Po powrocie sprawdzam błędy - brak błędów w silniku, a więc na 100% do wymiany czujnik G40.
    I co mam czynić dalej, bo przepływomierz nadal pokazuje mało.

    P/S
    Z tego względu, że silnik A3 miał i później również, problem z odpaleniem, musiałem zaś zamienić czujniki, ale to nie problem. Już szukam czujnika G40.
    Ostatnio edytowane przez gigo ; 03-08-2018 o 17:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •