Pokaż wyniki od 1 do 15 z 75

Wątek: Logi do oceny MKI APX

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    W pierwszym logu moc mozna oszacowac ze wskazan przeplywomierza. Faktycznie gigo, turbo wstaje pozno, nie zwrocilem uwagi, zasugerowalem sie psiaganym cisnieniem. Szczelnosc sprawdzales? Ja koniecznie na pierwszym moejscu wyeliminowalbym problem powracajacego bledu czujnika g40.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Pytanie jeszcze jedno gigo, czy w ostatnim czasie robiles rozrzad lub nie pojawil Ci sie szorujaco-klekoczacy dzwiek lancuszka rozrzadu z prawej strony silnika?? Jesli nie to winowajca moze byc sam czujnik g40. Wymiana prosta.

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,494
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    W pierwszym logu moc mozna oszacowac ze wskazan przeplywomierza. Faktycznie gigo, turbo wstaje pozno, nie zwrocilem uwagi, zasugerowalem sie psiaganym cisnieniem. Szczelnosc sprawdzales? Ja koniecznie na pierwszym moejscu wyeliminowalbym problem powracajacego bledu czujnika g40.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Pytanie jeszcze jedno gigo, czy w ostatnim czasie robiles rozrzad lub nie pojawil Ci sie szorujaco-klekoczacy dzwiek lancuszka rozrzadu z prawej strony silnika?? Jesli nie to winowajca moze byc sam czujnik g40. Wymiana prosta.
    Witam,
    Szczelność sprawdzona 1,2 bar i cisza + bulkotanie oleju przez bagnet.

    Rozrząd zmieniałem około 30 tyś. temu. także jeszcze 70 tyś. aż na liczniku będzie 300 tys.
    Tak jak Ty to zasugerowałeś, że G40 będę musiał sprawdzić wtyczkę oraz przewody. A jak sprawdzić sam czujnik (jest taka możliwość) ?
    A co jeszcze może być powodem, że turbo późno wstaje ? Turbina ? Przy jakich obrotach turbo powinno dawać fabryczne 0,9-1,0 bar. ?

    Dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •