Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: N75 APX Quattro

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #7

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,494
    Witam,

    Dziś był mały zlot TT w mojej mieścinie, bo przyjechały do mnie dwie TT kolega "Bastard71" oraz kolega "_kris". (dzięki chłopaki)

    TT - Bastard71 180KM sprawdzamy szczelność -wzdłuż pęknięty wąż pod kolektorem ssącym, który został wymieniony i próba - nie to auto.
    TT - _kris 240KM sprawdzamy szczelność - wzorcowo (brak ubytków)
    TT - moje, robimy logi, statyczne i dynamiczne (w końcu wiem jak się to wykonuję, zapisuje) - za co bardzo dziękuję.

    Dodam tylko, że sprawdzaliśmy moje auto na 3 zaworach N75.
    Jakie wyniki z logów? To już _kris wklei w odpowiednie miejsce do Waszej oceny panowie, o co już Was jako znawców proszę (padły nam dwa laptopy)

    Arttur,
    Dzięki za nakierowanie na ten błąd 16725 (to chyba czujnik G40), który się znajduje pod osłoną rozrządu (koło opisu silnika). (w wolnej chwili spr. jego połączenie)

    Pozdrawiam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -


    =========================

    Witam,

    Czujnik G40 został wymieniony - teraz już nie ma błędów, zawór N75 został wymieniony - też już nie ma błędów, a w zasadzie nie ma żadnych już błędów. Z odczytu logów (przez kolegów, inny wątek) został do wymiany przepływomierz (pokazywał 115-120g/s) a powinien około 180g/s. Zakup nowego przepływomierza 150 zł (no name), nie wniósł nic poprawnego, dlatego przestrzegam inne osoby, kupować tylko orginalny Bosch, jak ja to uczyniłem i czekam na paczkę.

    Dziękuję Wszystkim za interesowaniem moim problemem, który wniósł poprawę pracy silnika APX 224KM.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez gigo ; 15-08-2018 o 08:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •