Pokaż wyniki od 1 do 15 z 37

Wątek: Audi TT Mk1 Q+ by Mrskower

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    34
    Witam , wszystkich trochę mnie tutaj nie było ale natłok pracy i jakoś ciężko było się zebrać. Z tt`ka minęło już ponad pół roku i trochę się zmieniło. Dodaje zdjęcia wydechu robionego od dołu.

    48952878_377565963010572_1978312703051038720_n.jpg

    TT`ka od początku przeszła troszkę napraw:
    - nowy rozrząd wraz z pompą wody
    - rozwiązany bład n75, cisnienia doładowania po wymianie zaworu na nowy z aso, kostka dotykała kolektora i powodowała zwarcie, dlatego ciagle występował błąd
    - nowy zawór dv
    - padły 2 swiecie zostały wymienione na nowe(z tego co mówił mechanik powodowały wypadanie zapłonów
    - nowa uszczelka pokrywy zaworów i napinasza(ciękł olej)
    -regeneracja pompy wspomagania

    niestety po zrobieniu softu na 250km/360Nm sprzęgło okazało się za słabe i padło(okazało sie że oryginalne było od nowosci, ktoś wymienił dwumas a pożałował na sprzęgło ,270tys km nalatane i skończyło swój żywot, uważam to za bardzo dobry wynik)
    Wpadł nowy komplet LUK, + mechanik polecił wymienić uszczelkę pod wałem korbowym.

    W miedzy czasie wymieniliśmy kolektor wydechowy bo poprzedni miał minimalne pękniecia, a udało się znaleść w bardzo dobrym stanie w okazyjnej cenie.

    20180830_160911.jpg


    Po wymianie i doprowadzeniu silnika do stanu bdb, oddałem auto na konserwacje podwozia, zostały zdjete i wyczyszczone nadkola, wyczyszczone i zakonserwowane podwozie(szkoda że nie powiedziałem blacharzowi o robieniu zdjęc na bieżąco ale trudno), została wymieniona także tylna klapa. W poprzedniej ktoś wyjął odboje(jesli tak to mozna nazwac, te zatyczki) nalewała sie do środka woda i klapa była w opłakanym stanie dlatego nie chciałem sie bawic w nakładanie szpakli . Znalazłem w bardzo dobrym stanie klape bez ogniska rdzy, z czarnym spojlerem co widać na zdjęcia. Naklejki zostały zmyte a szyba została przyciemniona. Czarny spojler został moim zdaniem pasuje


    aaaa20181002_183928.jpg

    W ostatnim czasie zakupiłem kilka kosmetyków i wraz z kolegą zrobiliśmy glinkowanie lakieru, polerke i nałożyliśmy wosk. Co zastaliśmy pod przednią rejestracją widać na zdjęciach.

    13920372_aaaaaaa966318727168_n.jpg

    bbbbbb.jpg

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A tu efekt końcowy





    I już z przyciemnioną tylną szybą, został jeszcze oklejenie tego paska czarną folią żeby było połaczenie z dachem



    W najbliższym czasie do zrobienia po nowym roku
    -wymiana przednich tylnych tuleji wachaczy, może wleci poliuretan zobaczymy
    -ustawienie geometrii
    - naprawa podswietlenie wyswietlacza nie działa to też musze zrobić

    Z takich dodatków zamontowałem z tyłu swiatła led fajne się prezentuje auto, zamierzam zamontowac w srodku takie same.




    Pozdrawiam wszystkich i Życze Wesołych Świąt , wszystkiego dobrego w Nowym roku i pieniążków na Nowe Mody
    Ostatnio edytowane przez mrskower ; 25-12-2018 o 10:55

  2. #2
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970

    Audi TT Mk1 Q+ by Mrskower

    Gratuluje włożonej pracy, napewno wszystkich cieszy na forum kolejny użytkownik, wkładający całe serce w swoje auTTko


    Cytat Zamieszczone przez mrskower Zobacz posta
    W najbliższym czasie do zrobienia po nowym roku
    -wymiana przednich tylnych tuleji wachaczy, może wleci poliuretan zobaczymy
    -ustawienie geometrii
    - naprawa podswietlenie wyswietlacza nie działa to też musze zrobić
    Fajnie, ze zostały Ci juz tylko pierdoly.
    Jeśli mogę w ramach pierdół dorzucić swoje trzy grosze, polecam zakup i naklejenie w miejsce „sline” oryginalnego emblematu „TT” na tylny zderzak. Kto wie ile jeszcze będzie dostępny.
    Niby nic, a jednak ważny detal.
    Jak poszperasz, to powinieneś znaleźć, Kris wrzucał swego czasu prawidłowe umiejscowienie emblematu.

    Pozdr
    Miki
    Ostatnio edytowane przez miki77 ; 27-12-2018 o 13:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •