Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Poszukuję CZARNEJ 8N Quattro 225

  1. #1
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214

    Poszukuję CZARNEJ 8N Quattro 225

    Witajcie...ponownie!!!

    Byłem sobie tutaj jakiś czas temu przez chwilkę (bardzo miło wspominam!) przy okazji takich dwóch gracji:

    https://www.klubtt.pl/showthread.php...777#post227777

    https://www.klubtt.pl/showthread.php...-Line%E2%80%9D

    A potem nadeszły czasy mroczne i złe - finanse padły na pysk . Niestety, obie ślicznotki musiały znaleźć sobie nowych właścicieli. Ból był wielki, szczególnie przy oddawaniu Yody - moja Najdroższa do dziś nie może mi tego ruchu wybaczyć.

    Wygląda na to, że słoneczko powoli wychodzi zza chmur, więc mam zamiar naprawić swoją przewinę wobec Najdroższej. W związku z tym szukam, ale dość określonej konfiguracji:

    1. 8N 1.8T Quattro 225KM (dobrze zrobiony tuning typu mapa na 240KM lub jakiś profi stage 2 oczywiście jak najbardziej OK) LUB 3.2 V6 250KM
    2. Rocznik 2000+ (psychologia....)
    3. CZARNA (absolutnie w drodze wyjątku może być srebrna lub niebieska, ale generalnie CZARNA!!!)
    4. Wszystko powinno być sprawne, ze szczególnym uwzględnieniem pierdółek typu szyby, FIS, radio, klima, spryski.
    5. Wnętrze w stanie najlepszym możliwym - szczególnie fotele.
    6. Raczej bez gleby, extremalnych felg, rolowanych rantów, hardcore'owych negatywów itp.
    7. Naklejka i ramki klubowe - pożądane
    8. Coupe (do jazdy top down jest MX-5 )

    Lakier może być w stanie po prostu przyzwoitym - najwyżej zlecę polerkę. Ale wymuskane wnętrze to kwestia absolutnie priorytetowa. To będzie TTka dla Najdroższej - a takie są jej priorytety.

    Auto może mieć łagodną przeszłość kolizyjną - byle jakkolwiek sensownie udokumentowaną i zrobioną profesjonalnie (może być u Mietka w garażu, jeśli Mietek robi profesjonalnie).

    Mam kolosalnie mało czasu w życiu więc gorąca prośba o oferty aut, na których można polegać. Nie mogę sobie niestety pozwolić na regularne zawiązywanie przyjaźni z mechanikami w warsztatach, a budżet nie powala mi dziś na nowe TTS w Audi Perfect Lease co byłoby rozwiązaniem najlepszym

    Jeśli coś wiecie, sami chcecie zmienić auto - dajcie znać.

    Ogłoszenie Kolegi Bzykss widziałem - postaram się z nim zdzwonić i pogadać o szczegółach, ale nie lubię nie mieć wyboru

    Pozdrawiam wszystkich gorąco!

    Quarter
    Ostatnio edytowane przez Quarter ; 19-07-2018 o 17:56

  2. #2
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Zerknij w temacie Pawla2005, pracuje/bedzie pracowal nad fajnym projektem wlasnie czarnej 225, napewno gdy z nia skonczy bedziesz mial auto z pewnego zrodla, moze warto poczekac zeby juz pozniej nie motac sie z dopracowywaniem mankamentow itd??

    ps. Wittaj ponownie!!

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    U mnie jeszcze chwilke sie zejdzie ale jak ukoncze zaleglosci to na pewno bedzie wyciągany motor z budy bo to jest priorytet. Bedzie sporo fotek z budowy bo nie zamierzam niczego ukrywac.
    Szczerze to nawet troche niemoge sie doczekać kiedy zacznę ją odbudowywac ale niestety zobowiazania wobec innych ttkowiczów sa ważniejsze niż moje autta ale liczę że niedlugo przyjdzie czas na nie

  4. #4
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Hej,

    Miło być z powrotem z Wami - mam nadzieję, że teraz już na dłuuuugo

    Oglądałem projekt Pawła - zapowiada się ciekawie i byłbym pewnie zainteresowany (najlepiej od razu, na etapie odbudowy, zrobić 250-260KM), tylko - podobnie pewnie jak Paweł - obawiam się czy to nie perspektywa odbioru w 2025 roku.... A ja mam w domu "wieżę ciśnień", więc w ciągu 2-3 tygodni powinienem zamknąć temat.

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Plan jest na jesieni bo oplacilem niedawno oc i szczerze nie zamierzam placic na pusto aby auto stało. Koncze zaleglosci i biore sie za tt. Dlatego niestety z przykroscia bede musial niektorym odmawiac z braku czasu.

  6. #6
    Awatar Krzysztof_B
    Dołączył
    May 2016
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Black
    Posty
    126
    Poszedł PW


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •