Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Ochronne paski na ranty

  1. #1
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953

    Ochronne paski na ranty

    Z racji tego że każdy kto zakupił nowe felgi do swojego auta ze strachem patrzy na każdy krawężnik a ja zaliczam się do tych osób zakupiłem opaski...
    https://autosiedlce.pl/produkt/kolor...mowe-naklejki/

    Chciałem się z Wami podzielić tym co zakupiłem a jednocześnie zobaczyć czy macie jakieś inne sposoby jeśli temat nie nadaje się proszę o przeniesienie w stosowne miejsce.
    Wracając do tematu, zakupiłem te oto opaski i jestem mega zadowolony ! Kolor szary z racji że nie chcę udziwniać, paski sa silikonowe na taśme dodatkowo są naciagane na rant trzymaja się naprawdę mocno. Wydaje mi się że jak się już raz przyklei dojdzie do tego temp będzie ciężko ściągnąć. Postaram się dodać zdj jak wygląda to u mnie. Tak czy inaczej naprawdę polecam szczególnie dla osób z niskim profilem opony.

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    pokażesz jak to wygląda na kołach? Brzmi jak janusz tiuning, ale jeśli coś działa i nie wygląda śmiesznie, to czemu by nie
    "A kiedyś to ja Wam wszystkim pokażę! ale na razie mi się nie chce." - Motto mojej teTTuni co imię jej brzmi Skarbek

  3. #3
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Dla mnie janusz tuning było by robienie pstrokacizny czyli np zółty itp oczywiście bd w garażu cykne zdj. Ostatnio takie paski były w 101 napraw na tvn turbo cena za kompet 360zl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •