Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: ESP nie działa

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180

    ESP nie działa

    Cześć,
    od zakupu nie zwracałem na to większej uwagi, ale kiedy zacząłem trochę bawić się samochodem to zainteresowałem się ESP w swoim samochodzie i mam pewien problem: przycisk ESP nic nie robi, klika się go i nic. Potem zacząłem patrzeć czy może kontrolka zacznie się świecić i nic (tylko przy starcie).
    Mechanik przez jakiegoś VAGa dzisiaj zerknął i napisał mi, że nie znalazł w komputerze informacji o ESP (czy funkcji, które niby powinny być jak kalibracja kąta skrętu). Czy jest w komputerze informacja na temat działającego/nie działającego ESP? Jeśli tak, to jak tego szukać?
    Jeśli ESP nie działa w ogóle, to co może być problemem? Ktoś mógł usunąć go z kompa?
    Brak jest jakichkolwiek błędów. Rozumiem, że jeśli byłby to problem czujnika, to coś by się paliło, a i komputer by mówił, że są problem, zgadza się?
    Ostatnio edytowane przez Sorprop ; 09-07-2018 o 11:57

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Można ESP dezaktywować zmieniając kodowanie w module ''03 - ABS Brakes'' ale to też zależy od rocznika i kodowania ECU
    Najlepiej jakbyś sam miał Vaga i był w stanie sprawdzić poszczególne kody bo z mechanikami ogólnymi to różnie bywa







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •