Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Sprzedam AUDI TT MK1 180KM Quattro 2000r - Delleto

  1. #1
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473

    Sprzedam AUDI TT MK1 180KM Quattro 2000r - Delleto

    Sprzedam AUDI TT MK1 180KM Quattro 2000r

    Wystawiam na sprzedaż swoje Audi TT 8N – marzenie, które się spełniło. Pomimo oddalania tego faktu w czasie ze względu na sentyment do tego auTTa – muszę podjąć taką decyzję. Auto sprzedaję dlatego że muszę jednak kupić coś ...nie lubię tego słowa "rodzinnego" – dzieci podrosły trochę i robi się ciasno. Następca ma być też ciekawy z tzw "pazurem" ale niestety 5 drzwi
    Do rzeczy.

    Profil TT-ki jest opisany na klubie link poniżej:
    https://www.klubtt.pl/showthread.php...eJa-Vu-180KM-Q

    Dane:
    Silnik: 1,8 T
    Moc: 180 KM
    Napęd: Quattro
    Rok produkcji: 2000r
    Obecny przebieg: 216 000 km
    VIN: TRUZZZ8NZY1004284

    Co jest zrobione z ważniejszych rzeczy:
    1. Turbina – regeneracja w zeszłym roku 07.2017
    2. Olej i filtr oleju Motul X-CESS 5W40 – jeszcze około 3000 km do kolejnej wymiany
    3. Filtry paliwa, powietrza oraz pyłkowy - 06.17r
    4. Wymienione tuleje wahacza przedniego ze sworzniami oraz tulejki wahacza tylnego przy piastach – 06.18r
    5. Wymieniony olej oraz filtr w Haldex-ie – 215 990 km – olej nawet dwa razy za sprawą kijowej uszczelki. Haldex można powiedzieć był wypłukany i zalany świeżym olejem. Oczywiście jest sprawny – sprawdzone
    6. Auto ma pomalowaną proszkowo pokrywę zaworów oraz kolektor dolotowy na grafitowy metallic. Przy okazji tego zabiegu została także wymieniona:
    - uszczelka pokrywy zaworów wraz z uszczelkami świec
    - uszczelka napinacza łańcucha rozrządu
    - dorzuciłem też czerwoną osłonę przewodów cewek dla wyglądu.

    Dołożyłem miernik ciśnienia paliwa na przewodach idących do listwy wtryskowej. Pokazuję dane ciśnienie paliwa na postoju a także po zgaszeniu silnika można zaobserwować jak długo ciśnienie pozostaje w układzie. Korek wlewu oleju – kopia z Audi R8. TT-ka ma zmieniony grill przedni na firmę JOM. Mam oryginał jeżeli ktoś chce zmienić.

    Jeżeli chodzi o to co jest do zrobienia:
    1. Rozrząd – do wymiany – mija 5 lat od wymiany poprzedniego
    2. Sprężarka klimatyzacji – zatarte sprzęgiełko/łożysko elektromagnesu – sama klimatyzacja działała do zeszłego miesiąca. W zeszłym roku nabijana i odgrzybiana była. Obecnie jeżdżę w trybie ECON.
    3. Ogólnie lakier jest w niezłym stanie – jednak aby wyglądał na „szóstkę” – wymagałby kilka zabiegów jak polakierowanie profesjonalnie progu przedniego, wykonać zaprawki na błotnikach oraz tylnej klapie przy lampkach oświetlenia tablicy rej. wychodzą pryszcze rdzy.
    Co do wypadkowości. Auto miało kiedyś jakąś przygodę z przodu i prawej strony – raczej nic groźnego – wspominam o tym aby nie było nieporozumień. Można mierzyć miernikiem ile się chce – nie przeszkadza mi to.
    4. Licznik – to co zawsze czyli martwe piksele oraz skaczący silniczek obrotów.

    Być może przed zimą trzeba będzie wymienić tarcze z przodu. Zależy od stylu jazdy.
    Silnik. Od czasu do czasu spadnie z wolnych obrotów np. z 800 na 750 na pół sekundy – nie diagnozowałem tego. Jakiś błąd sporadyczny jednak na VAG-u nic nie widać. Nie ma żadnych błędów.
    Skrzynia biegów DXW pracuję bez zarzutu. Elektryka pojazdu też działa. Z autem daje kpl. oryginalnych felg, Audi 17' tych białych z oponami letnimi ok 4mm - 5mm – do dojechania.
    Założone są dystansy na przód 17mm/tył 20mm.
    Kpl felg po odnowieniu z kapslami DC i te opony letnie na których są zrobione zdjęcia – chciałbym sobie zostawić do następnego auta – chyba że ktoś dopłaci 1 600 zł.

    Z autem dwa kluczyki, karta pojazdu. Przegląd auTTa jest do 11.2018r a ubezpieczenie do 04.2019r - lecz składka jest miesięczna w mBANKU - TU AXA - ja płace 83 zł/miesiąc.
    Oględziny na stacji diagnostycznej – bez problemu.

    Cena: 22 000 zł – do negocjacji.
    Auto do zobaczenia na śląsku w Gliwicach.
    Tel: 608 449 222 - Robert

    PS. Teraz to nie żarty

    Galeria zdjęć poniżej - większe po kliknięciu na fotkę.


    galeria allegro

  2. #2
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Eh... a Ty znów to samo... Mam nadzieje ze nie sprzedasz

  3. #3
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Aktualna cena 20 000 zł - do negocjacji. Zapraszam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Odświeżam ogłoszenie.
    Trzy sprawy organizacyjne.
    Zbliża się wymiana oleju przy 219 000km - na liczniku dzisiaj obecnie jest 218 083km - oczywiście wymienię sam lub obniżę cenę na wymianę.
    Druga - w tym momencie już brak jest opon letnich - sprzedane. Do auta zostają opony zimowe całkiem zdrowe + felgi AUDI (białe) - możliwe jest abym dał te felgi do malowania proszkowego - kolor do wybrania - kwestia uzgodnienia.
    Trzecia - aktualna cena: 19 000 zł
    Na zachętę fota z SCP

    Czas leci a ja muszę mieć większe auto.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    AuTTko zarezerwowane.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    TT-ka delleto - sprzedana. Do zamknięcia temat.
    Ostatnio edytowane przez delleto ; 21-09-2018 o 11:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •