Hej, z bólem serca sprzedaję swoje wypieszczone TT. Przeprowadzam się daleko poza Polskę bez planu powrotu i stąd nie pozostaje mi nic innego jak przekazać auto w nowe ręce. Wszystko zrobione na tip-top, kupujący nie ponosi żadnych typowych dodatkowych kosztów jak wymiana rozrządu czy hamulców. Zależy mi na jak najszybszej sprzedaży aby zdążyć jeszcze przed wylotem, który zaplanowany jest na połowę sierpnia - stąd podana cena 22900 jest do negocjacji. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tel. 793205959 lub PM. Byłoby miło gdyby TT-ka pozostała w klubie.

Poniżej treść ogłoszenia:

Do sprzedania bardzo doinwestowane AUDI TT. Rocznik 2000. Auto w moich rękach trzeci rok, poprzedni właściciel sprowadził je ze Szwajcarii rok wcześniej. Po zakupie z pasją zacząłem dodawać oraz wymieniać części na nowe i tuningowe. Lista tego co pamiętam poniżej.

Mechanicznie wymienione/dodane:

- sportowe sprężyny obniżające o 40 mm FK Automotive
- sportowe amortyzatory MTS Technik
- sprzęgło dwumasa komplet z wysprzęglikiem
- tarcze i klocki hamulcowe Zimmermann
- turbosprężarka hybryda k03s/k04
- frontowy intercooler FMIC Turboworks
- świece zapłonowe NGK
- akumulator Five Star
- rozrząd zmieniony 1000 km temu
- sportowy insert haldex
- carbonowy airbox
- short shifter
- catch tank olejowy
- chiptuning na 240KM 340Nm
- wahacze i końcówki drążków
- odświeżona i nabita klimatyzacja
- carbonowy filtr podszybia
- sonda lambda


Wizualnie wymienione/dodane:

- felgi 18” SSW Stamford
- opony Dunlop Sport Maxx 205/40
- carbonowa dokładka lotki
- carbonowa dokładka pod przednim zderzakiem
- carbonowa blenda
- carbonowe progi
- podświetlane wskaźniki Apexi turbo boost oraz ciśnienia oleju
- podświetlane tarcze zegarów z z logo TT
- podświetlenie pierścienia lewarka skrzyni biegów
- obszycie kierownicy oraz uchwytów drzwi
- radio mp3 Pioneer
- dywaniki welurowe
- wycieraczki


Więcej inwestycji nie pamiętam, żadnej nie żałuję mimo iż pochłonęły ogrom czasu i funduszy. Wszystkie przeprowadzone od jesieni 2017 do maja 2018. Dodatkowo w aucie siedzi młodszy nie wymęczony silnik o przebiegu 143 000 km. Tuning zrobiony ze smakiem, a podświetlenie wewnętrzne idealnie dopasowane tak aby całość tworzyła niebiesko-czerwoną poświatę. TT-ka przykuwa uwagę na ulicy wyglądem i dźwiękiem, a spod świateł nikomu nie daje szans. Tankowana zawsze tylko Pb 98 na BP. Olej na jakim jeździ to Valvoline 5W40. Aktualny przegląd oraz OC i AC w PZU.

Auto zawsze robiłem dla siebie dzięki czemu jest bardzo zadbane zarówno wewnątrz jak i zewnętrznie. W środku nigdy nie palone, a sama popielniczka przerobiona na uchwyt nawigacji. Nigdy bym się z TT-ką nie rozstawał gdyby nie fakt przeprowadzki daleko poza Polskę – w tej sytuacji niestety z żalem jestem zmuszony sprzedać samochód. Miło jeśli trafi w ręcę następnego pasjonata.
















- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

NIEAKTUALNE - temat do usunięcia