Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Pomoc w sprawie Sprężyn

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar LILsaint
    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    DG
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    BLACK
    Posty
    35

    Pomoc w sprawie Sprężyn

    Mam problem, otóż muszę sobie wymienić sprężyny na przodzie i jestem w rozsypce bo chcę wymienić tylko na przodzie bo z tyłu są dobre, a ciężko znaleźć jakieś dobre sprężyny sprzedawane na sztuki.
    Stąd moje pytanie , może ma ktoś jakieś linki do sprężyn lub zna stronkę gdzie można zamówić?
    Też mam dylemat bo byłem u mechanika pytając o sprężyny jakie ma na stanie i powiedział, że ma PowerSprinxy oraz Caymany i jedynie to moge u niego zamówić i od razu zrobić na przód, tyle, że ani nie znam twardości ani koloru sprężyny a wcześniej miałem czerwone przód i tył, podejrzewam , że są to czarne(Cayman oraz PowerSprinx) i jeśli takie bym wstawił dwie czarne na przód mając dwie czerwone na tyle , to jak auto się będzie zachowywać ?
    Chciałbym zachować to co miałem a jest dosyć sztywno i dobrze się na trasie jeździ. Obecnie jeżdżę na felgach 19' , ośka 180. Eibachy bym wziął na przód czerwone ale nigdzie nie ma pojedyńczych sztukto przy wymianie

    edit: Jeszcze jedno pytanie, czy jeśli wymieniałbym sprężyny to czy przy wymianie trzeba wyciągać sworznie czy nie? Bo jeśli tak to mam kolejne koszty jeśli nie uda się sworznia wyjąć.
    Ostatnio edytowane przez LILsaint ; 19-06-2018 o 00:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •