Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Potrzebuje informacji.

  1. #1
    Bartek
    Gość

    Potrzebuje informacji.

    CZE?? mam do was wielka pro?b?, ma TT troch? poobijane i chce zrobi? dwie rzeczy po pierwsze doprowadzi? je do stanu idealnego, to znaczy potrzebuje kontaktu z dobrym blacharzem i lakiernikiem, a po drugie chce mi?? 250Km nie wiem gdzie mog? to zrobi? i za ile wiec bardzo prosz? o kontakt z jak?? wypr?bowana firma.
    Z g?ry dzi?kuje Bartek.

  2. #2
    Cezary Magier
    Gość
    czesc bartek! witamy w klubie
    moge ci polecic firme ktora zrobi ci upgrade na 250-260 PS bo o dobrym lakierniku z Lublina nic mi nie wiadomo, smie nawet watpic ze tam takiego nie ma (kupilem swoje TT z Lublina) i bylo "dlikatnie" zjebane przez tego typu fachwca...
    wracaja do moda na 250 Ps to bez problemu dogadasz sie na ten temat z chlopakami z V.T.G www.vtg.info.pl
    zreszta chyba wiekszosc z nas dokonuje u nich wszelkich przerobek i jestesmy bardzo zadowoleni! tak wiec polecam.
    jesli chodzi o wrazenia po modyfikacji na 260 PS to p.Prezes Maciek niech cos napisze bo wlasnie wczoraj odebral swoje auto od chlopakow i jak dzwonil wieczorem to ciezko bylo sie z nim dogadac pod takim byl wrazeniem
    cena jesli sie nie myle to ok. 8 tys.zl.(wymiana turbo, wtryskow,ukladu wydechowego, elektroniki +dolozenie drugiegi ITC). mam nadzieje ze wkrotce pojawi sie"photo story" z wizyty Macka w V.T.G!
    pozdrawiam! i mam nadzieje ze zobaczymy sie na najblizszym zlocie.
    p.s-znasz moze Macka ktory jezdzi niebieskim audi RS-4 z naklejkami MTM w Lublinie?

  3. #3
    Bartek
    Gość

    P??na odpowiedz J

    Samoch?d kojarz? (RS-4 niebieski) bardzo ?adny, ale osobi?cie w?a?ciciela nie znam.
    Twoje TT je?dzi?o po Lublinie?? Kiedy je kupi?e? i jaka to jest wersja??

Podobne wątki

  1. Zmiana informacji wyświetlanych na fis
    Przez S2YBKI w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-04-2017, 21:13
  2. Potrzebuję informacji o felgach 9,5 cala!!!
    Przez patryk8n w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-04-2017, 23:57
  3. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-07-2014, 10:37
  4. brak informacji przyczyny kasowania postów
    Przez martin_7 w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-09-2011, 02:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •