Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Spotkanie pomocnicze

  1. #1

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Zamość
    Pojemność
    brak
    Posty
    5

    Spotkanie pomocnicze

    Witam,
    poszukuję osoby, która chciałaby przewieźć mnie swoją TT'tką Brzmi zabawnie ale przed zatraceniem się w jakieś TT z olx czy innych portali chciałbym się przejechać dobrym egzemplarzem, żeby wiedzieć do czego równać. Oczywiście stawiam piwo.

    Chodzi tutaj o województwo Lubelskie. Wersje 1.8T 180
    Pozdrawiam serdecznie.

  2. #2

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180
    Na rynku lubelskim polecam https://www.facebook.com/Hellboys-Ga...4605262464460/ i ściągają na zamówienie. Michał przywiózł ze Szwajcarii tt mk1 225q, które nabyłem. Były z samochodem problemy, Michał na swój koszt doprowadził wiele rzeczy do ładu i składu, na mój koszt tylko eksploatacja (rozrządy, płyny wszelakie itd). Na pewno nie jest to typowy handlarz, tylko pasjonat i się nie zawiedziesz.

    Mogę Cię przewieźć swoją, ale to właśnie 225ps, ale pewnie dopiero pod koniec czerwca/początek lipca, bo póki co czeka na hamulce i pogrzebanie przy silniku. Samochód jest spoko, ale do perełki mu przez te parę rzeczy brakuje. Ewentualnie możesz posłuchać jak stuka napinacz łańcuszka ^^'

  3. #3

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Zamość
    Pojemność
    brak
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez Sorprop Zobacz posta
    Na rynku lubelskim polecam https://www.facebook.com/Hellboys-Ga...4605262464460/ i ściągają na zamówienie. Michał przywiózł ze Szwajcarii tt mk1 225q, które nabyłem. Były z samochodem problemy, Michał na swój koszt doprowadził wiele rzeczy do ładu i składu, na mój koszt tylko eksploatacja (rozrządy, płyny wszelakie itd). Na pewno nie jest to typowy handlarz, tylko pasjonat i się nie zawiedziesz.

    Mogę Cię przewieźć swoją, ale to właśnie 225ps, ale pewnie dopiero pod koniec czerwca/początek lipca, bo póki co czeka na hamulce i pogrzebanie przy silniku. Samochód jest spoko, ale do perełki mu przez te parę rzeczy brakuje. Ewentualnie możesz posłuchać jak stuka napinacz łańcuszka ^^'
    Zależy mi na spotkaniu początek czerwca bo potem wyjeżdżam. Dźwięk nie będzie przeszkadzał, jeżeli to nie problem. Po prostu chce zobaczyć z czym to się je

  4. #4
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Jak nudzisz się w długi weekend to na jeden dzień przyjedź na zlot na mazury (trochę km jest, ale...).
    Pooglądasz TT z każdej strony, na żywym organizmie zobaczysz na co zwracać uwagę przy zakupie TT i dostaniesz wiele innych cennych rad od klubowiczy.
    __________________________
    Pozdrawiam

  5. #5

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Zamość
    Pojemność
    brak
    Posty
    5
    Bardzo bym chciał się zjawić ale na ten moment za dużo km. Dzięki za propozycje

  6. #6

    Dołączył
    Nov 2020
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    100
    Rocznik
    87
    Kolor
    czarny
    Posty
    26
    Wiem, że temat stary, ale mam takie przemyślenie: Ciekawe czy są firmy oferujące jazdy testowe używanymi samochodami... Swoją drogą może byłby to ciekawy sposób na biznes?

    ___________________________________
    Ostatnio edytowane przez _kris ; 26-01-2024 o 21:20 Powód: Reklama

  7. #7

    Dołączył
    Oct 2020
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Czarny
    Posty
    32
    Aktualnie planuję zakupić taką jazdę w prezencie dla ojca To jest coś rewelacyjnego!

    _______________________________________
    Ostatnio edytowane przez _kris ; 22-03-2024 o 18:47

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •