Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 97

Wątek: Hubi's TT MK1 3.2 Q Czerwona perełka ;)

  1. #16
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Kolor i motor naprawdę imponuje. Już myślałem, że w mojej, dwie beczki szpachli i ruska emulsja robią robotę, ale to i tak nie ta liga. Jak inni, patrzę z zazdrością.
    Ostatnio edytowane przez Leszek ; 29-05-2018 o 07:46

  2. #17
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Co tu dużo pisać, R32 w czerwieni ...
    Piękna, gratulacje

    P.S.
    Zdejmij tą plandekę z odzysku po żuku, bo mi auto porysujesz
    Hubi, on ma rację, porysujesz lakier, kurdebalans. Wiatr i pył pod plandeką (o co nietrudno) i matowy czerwony będzie.
    A byłoby szkoda, bo auto jest i RED HOT i pikantne

  3. #18
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Muszę poszukać lekką, miękką plandekę. W garażu wiatru nie będzie, ale łatwiej nakładać. Może ktoś zna jakąś do polecenia? najlepiej dopasowana - jakieś strony www?

  4. #19
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    Jeśli w garażu to spoko, tam i stary koc dobry, ale jakbyś tak stał na wietrze to byłoby cholernie szkoda.

  5. #20
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Muszę poszukać lekką, miękką plandekę. W garażu wiatru nie będzie, ale łatwiej nakładać. Może ktoś zna jakąś do polecenia? najlepiej dopasowana - jakieś strony www?
    przerabiałem ten temat już kiedyś ale na czarnym aucie ... i powiem tak, jest firma Kegel24.pl tam mają pokrowce dopasowywane pod model auta i kiedyś znalazłem pod TT, dziś nie widzę na ich stronie tego już ale może w jakimś ich sklepie się znajdzie jeszcze (ważne zeby pod TT był) sa oddychające , ściągacz na dole i od wewnątrz są czymś wyłożone... zastanowiłbym się na twoim miejscu nad nimi lub szukał dalej innej firmy (jest też opcja zeby ktoś wykonal tak owy na zamówienie w szczególności że trzeba pamiętac o antence która nie należy do pancernych)

  6. #21
    Awatar eslaw79
    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Boguchwałowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    535
    Autko prezentuje się bardzo ładnie. Zazwyczaj jak się sprzedaje auto pierwsza jest ciekawość zmiany na inną markę ale u ciebie to nie ma znaczenia i to się ceni. Wierny do końca gratki auta. W twoich rękach będzie zadbanym egzemplarzem.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Pomyśl nad używanym blaszakiem nie są aż tak drogie jak masz miejsce to lepsze niż koc lub pokrowiec. A jak docelowo będziesz miał garaż popchniesz go dalej

  7. #22
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Dorzucę swoje 3 grosze. Na tym etapie mojego "life" znalazłbym lepsze zastosowanie ok. 40 tys pln-ów ale na bank tak efektownie by nie wyglądały po zakupie ! W ostatniej chwili przed zloTTem jeszcze niektórzy mieli nadzieję na jakiś puchar - już wiadomo dla kogo będą puchary w kat. MK1 ! Gratuluję Hubi zakupu RED MK1 TT 3.2 i nie mogę się doczekać aby na najbliższym spocie "śląskim" ją "podotykać" Gratulation's !

  8. #23
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez eslaw79 Zobacz posta
    Autko prezentuje się bardzo ładnie. Zazwyczaj jak się sprzedaje auto pierwsza jest ciekawość zmiany na inną markę ale u ciebie to nie ma znaczenia i to się ceni. Wierny do końca gratki auta. W twoich rękach będzie zadbanym egzemplarzem.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Pomyśl nad używanym blaszakiem nie są aż tak drogie jak masz miejsce to lepsze niż koc lub pokrowiec. A jak docelowo będziesz miał garaż popchniesz go dalej
    Tzn ja mam garaż - tylko teraz muszę zrobić dla niej tam miejsce. Q7 tam nie parkuje bo nie chce mi się wjeżdżać - pojedyńcze drzwi...
    Blaszaka nie chce, jak już to materiałowy namiot, tak żeby słońce nie świeciło, a i auto nie przykrywał brud.

    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Dorzucę swoje 3 grosze. Na tym etapie mojego "life" znalazłbym lepsze zastosowanie ok. 40 tys pln-ów ale na bank tak efektownie by nie wyglądały po zakupie ! W ostatniej chwili przed zloTTem jeszcze niektórzy mieli nadzieję na jakiś puchar - już wiadomo dla kogo będą puchary w kat. MK1 ! Gratuluję Hubi zakupu RED MK1 TT 3.2 i nie mogę się doczekać aby na najbliższym spocie "śląskim" ją "podotykać" Gratulation's !
    Czyli rozumiem że nie będzie Cię na zlocie?
    Zapewne przejadę się nią na południe raz czy dwa

  9. #24
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    Z całym szacunkiem dla innych forumowiczów, jednak to jest TT w najlepszym stanie jaką widziałem. Zawsze mówiłem, że moja mk1 była najładniejsza w klubie ... zaraz po tej Gratuluję zakupu. Mam nadzieję, że potrzymasz ją kilka ładnych lat. Takiego cukierka trzeba teraz trzymać pod kocem i tylko dbać i chuchać
    Ach jaka skromność
    A co do czerwieni fajna baza na mody ale to taki rodzyn że szkoda ja ruszac. I nie wkładaj tego bose tylko postaw w garazu aby plandeka nie porysowala.
    Mozesz tez rozwazyc zrobienie odwracalnych modow tylko dolot i catback. Wartosci auta to nie zepsuje a troche podkresli dzwiek vr6...no chyba że chcesz turbo...
    Tak na marginesie to fragment Twojego auta śmiga u mnie w a3 ale nie domyslasz się pewnie co to
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 29-05-2018 o 16:33

  10. #25
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Czyli rozumiem że nie będzie Cię na zlocie?
    Zapewne przejadę się nią na południe raz czy dwa
    Przyjedź, przyjedź jak najszybciej

  11. #26
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    A co do czerwieni fajna baza na mody ale to taki rodzyn że szkoda ja ruszac. I nie wkładaj tego bose tylko postaw w garazu aby plandeka nie porysowala.
    Mozesz tez rozwazyc zrobienie odwracalnych modow tylko dolot i catback. Wartosci auta to nie zepsuje a troche podkresli dzwiek vr6...no chyba że chcesz turbo...
    Tak na marginesie to fragment Twojego auta śmiga u mnie w a3 ale nie domyslasz się pewnie co to
    hehe mam nadzieję że nic poważnego nie wykręciłeś

    Ja nic nie będę modził w tym aucie, nie chce go popsuć, w sensie nie technicznym.

  12. #27
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    No no. Hubert gratuluje furki, nareszcie będziesz miał coś ciekawego na warszawskie spoty. Na których jak wiadomo TT jak na lekarstwo. A dla wszystkich zainteresowanych szybki sposób na podróbkę tej jakże pięknej damy.
    https://youtu.be/FKQV5lFf0qA

  13. #28
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Gratuluje pięknego auTTka.

    Co do plandeki, wielu odradza (ze rysuje).
    Ale jak już, to w norauto jest taka na 4m z groszem długa pasuje idealnie na TT i jest oddychająca i lekka - cena około 120zl
    Tylko są różne: jest tam jeszcze taki badziew-cerata, ta lepiej omijać..(około 70zl)


    Pozdr
    Miki


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  14. #29
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Hubi jeszcze raz gratuluje tak pieknego mk1

    Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
    Using Tapatalk

  15. #30
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Po kilku latach ale jest - nareszcie TT pod kolor


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •