Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Wątek: Skoczne Quattro 225

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #25

    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Posty
    42
    Mała aktualizacja - nie chce mi się rozpisywać co dokładnie zrobione, bo cały kosztorys znajduje się na "fakturze"...

    IMG_20180826_200816_86.jpg

    Natomiast dalej choruję co by z nią zrobić, by jak najszybciej dążyła do stanu bliższego ideałowi
    1) zastanawia mnie to pęknięcie turbiny od strony gorącej. Jest na to jakieś rozwiązanie? Jakoś nowego turbo za 3000 zł nie chce mi się kupować, ale zastanawiałem się nad zakupem samej muszli. Gdzieś tu na forum czytałem o chińskich, które dzielnie znosiły prace w naszych autach. Ma ktoś jakieś doświadczenia? Chciałbym przełożyć to co jest w mojej + od razu porządna generacja i liczyć, że będzie służyło to długo i dzielnie
    2) Chcę w końcu zrobić logi dynamiczne. Polecicie mi odpowiedni kabel do tego? I jakiś 'skrócony' opis, które kanały i w jaki sposób zlogować, byście mogli mi sprawdzić czy chodzi to w miarę ok? Spodziewam się, że któryś zawór doładowania mam walnięty, bo czasem przy 3.5k obrotów, turbo sprawia wrażenie jakby zwolniło

    Jutro planuję podjechać na stację diagnostyczną bo okazuje się, że od tygodnia nie mam przeglądu w aucie A do tego jutro zostanie zrobiony serwis klimatyzacji oraz wymiana sterownika wentylatorów.


    Pozdrawiam
    Skoczek135
    Ostatnio edytowane przez Skoczek135 ; 26-08-2018 o 19:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •