Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Zakup tt'ki, 180 czy 225?

  1. #31
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Kanapa, widziałem fvat, ale podana jest tam kwota 13377,99zl (turbo plus kolektor), a wynik jest taki że masz bezpieczne (prawidłowo) 265kuca a nie 300plus (ktore okazuje się mniej bezpieczne) , wiec wydales ponad 13kafla na 265kuca a nie 300+ (bezpieczne). Teraz stwierdzasz że za 10kafla "na spokojnie 300+". To w końcu piszemy o bezpiecznej mocy czy osiągnieciu magicznych 300 (za 11kafla ale nie do końca bezpiecznych)...

  2. #32
    Awatar eslaw79
    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Boguchwałowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    535
    Cytat Zamieszczone przez wiewioraandrzej Zobacz posta
    To jak traktuje motor oczywiscie jego sprawa tylko szkoda ze nie ma o nim zielonego pojecia jiz kiedys pisal ze oski wychodzily z 6 biegowa skrzybia byl wrecz przekonany ze tak jest .A zasada jest prosta nie masz nic ciekawego do powiedzenia to siedz cicho .I nie wprowadzaj w blad tak jak to Eslaw napisal

    Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
    Napisz mi kolego z czym tak wprowadzam w błąd bo nie rozumiem?? Wszystko jest na forum

  3. #33
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez omerta Zobacz posta
    Kanapa, widziałem fvat, ale podana jest tam kwota 13377,99zl (turbo plus kolektor), a wynik jest taki że masz bezpieczne (prawidłowo) 265kuca a nie 300plus (ktore okazuje się mniej bezpieczne) , wiec wydales ponad 13kafla na 265kuca a nie 300+ (bezpieczne). Teraz stwierdzasz że za 10kafla "na spokojnie 300+". To w końcu piszemy o bezpiecznej mocy czy osiągnieciu magicznych 300 (za 11kafla ale nie do końca bezpiecznych)...
    Kurde Omerta masz tutaj rację w 100% zwracam honor, źle to i nie zrozumiale napisałem w sumie (nie pierwszy raz ) i faktycznie jak teraz to czytam to jakoś tak za mało info tam podałem .
    Powinno być: "Za 10k można podciągnąć na 300+ ale jest to niebezpieczne bo za wysoki moment obrotowy będzie i można się spodziewać że w krótkim czasie może coś się złego stać. Jeśli chcemy mieć 300+ i pewność że wszystko jest super i nic sie nie zepsuje to trzeba wydać o wiele wiele wiele więcej niż 10k i tutaj jak najbardziej Omerta ma rację bo trzeba miedzy innymi zakuć silnik itd itp. Za kwotę 10k możemy zrobić w bezpieczny sposób około 270-280km i 380NM i nie powinno nic się stać z autkiem. "

    Łącznie mi tam właśnie 3 programy zrobili jeden na poczatek na serie 225 potem na maks żeby zobaczyć ile to daje rady i jak ta turbina sie sprawuje (wtedy wypluło ponad 300km i stanowczo za duży moment) i finalnie ten ostatni na 262km (do każdego programu mialem 5 prób na hamowni).


    Przepraszam za robienie OT to już moja ostatnia wypowiedź i śmiecenie już nie mieszam bo faktycznie musiałem sprostować to co napisałem.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez eslaw79 Zobacz posta
    Napisz mi kolego z czym tak wprowadzam w błąd bo nie rozumiem?? Wszystko jest na forum
    Wydaje mi się że WiewióraAndrzej odnosił się do kogoś innego Eslaw i to nie było do Ciebie
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 24-05-2018 o 10:01

  4. #34
    Awatar eslaw79
    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Boguchwałowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    535
    Faktycznie czytałem na szybko i tak to zrozumiałem . Nie było pytania wiewioraandrzej jest ok

  5. #35
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Kanapa spoko luz, dobrze jest nie trza psuć

  6. #36
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Myślę, że kwestia wyboru została już rozwiana.
    Moce możliwe do osiągnięcia to już inne zagadnienie, które jest obszernie opisane na naszym forum.
    Temat zamykam, bo trochę za dużo OT tu widzę.
    AUDI nie przestaje się kochać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •