Pokaż wyniki od 1 do 15 z 36

Wątek: Zakup tt'ki, 180 czy 225?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar nox2k7
    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Czarny
    Posty
    351
    Błagam cie, jeżeli nie dajesz w pizde na kazdych swiatłach i sie nie scigasz , tylko podnosisz moc z myslą by bezproblemowo wyprzedzać i przyspieszac to ośka oczywiscie wystarczy. Wiadomo, że w Q było by lepiej. Ale jezeli autorowi ciezko uzbierac na godny egzemplarz, to co dopiero z robieniem modow. Skoro na nie kase uzbiera to chyba lepiej pierw dobrą budne kupić. A takiej do 15k w Q czy kupi to ja nie wiem :P

  2. #2
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez nox2k7 Zobacz posta
    Błagam cie, jeżeli nie dajesz w pizde na kazdych swiatłach i sie nie scigasz , tylko podnosisz moc z myslą by bezproblemowo wyprzedzać i przyspieszac to ośka oczywiscie wystarczy. Wiadomo, że w Q było by lepiej. Ale jezeli autorowi ciezko uzbierac na godny egzemplarz, to co dopiero z robieniem modow. Skoro na nie kase uzbiera to chyba lepiej pierw dobrą budne kupić. A takiej do 15k w Q czy kupi to ja nie wiem :P
    Przeciez sam wiele razy pisales, ze drugi raz bys oski nie kupil wiec o czym Ty teraz mowisz ??!! Quattro to zupelnie inna konstrukcja auta i jego podzespolow. Oska to zwykla a3 (podkreslam zwykla nie s3) w budzie TT. Ja rozumiem ze jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ale badz szczery jak juz zabierasz glos bo zaprzeczasz sam sobie.

    Akurat tak sie sklada ze jezdzilem dosyc mocna oska i niestety brak trakcji byl ciaglym problemem. I nie scigalem sie, jakikolwiek dynamiczny wyjazd np z podporzadkowanej na glowna konczyl sie zalaczeniem trakcji, o zuzyciu gum na przodzie nie wspomne. Odkad mam quattro takich problemow nie ma i nie bedzie. Quattro jest lepsze a czy tam pod maska jest AJQ czy APX juz jest mniej istotne. U mnie byl ARY a siedzi AMU takze slupek i jego moc to tylko czesc do dopracowania. Po co na starcie zakladac sobie kaganiec na przyszla zabawe z autem i pchac sie w oske?? Z braku laku?? To juz lepiej poczekac.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 24-05-2018 o 02:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •