Cytat Zamieszczone przez omerta Zobacz posta
Taaa, tak łatwo zwiększyć, se coś dołożyć i będzie dużo mocy. Pamiętać trzeba, że te silniki mają po średnio 17lat i moim zdaniem bez skrupulatnego sprawdzenia słupka i osprzętu (nie zapominając o kolektorze wydechowym) to szkoda tylko się za taką zabawę zabierać
Nie znam firmy z Krakowa nie ujmuję im doświadczenia ale 1000zł za hybryde... , Geremi z Białegostoku robi hybrydy ale nie za 1000zł i z tego co wiem to zapier..., wszyscy chwalą i polecają (sam u niego robiłem u nich swoją gt2871 2 tygodnie temu)
Pie#$^$#@ o tym że seria da rade do 350km, ale nie zapisał że moment trzeba "spłaszczyć" aby korba (seryjna 17 letnia) się nie wysr#%@.

Lukask a w takim AJQ "robiona" na 270 kucy, zaraz się okaże, że wtryski śmieć, pompa paliwa niedomaga, przepływka się kończy, kolektor wydechowy popękany, któraś cewka daje dupy, n75 i dv do wymiany, lambda umarła, sprzęgło się ślizga itp...

Kanapa te 10tys na 300+ będzie mało i ja bym się wstrzymał przed pisaniem takich kwot bo dla mnie to wprowadzanie w błąd
Dlatego dodałem, że cena to optymistyczna wersja. Jak kiedyś zacznę dlubac przy silniku to wszystko sie okaże