Pokaż wyniki od 1 do 15 z 36

Wątek: Zakup tt'ki, 180 czy 225?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Taaa, tak łatwo zwiększyć, se coś dołożyć i będzie dużo mocy. Pamiętać trzeba, że te silniki mają po średnio 17lat i moim zdaniem bez skrupulatnego sprawdzenia słupka i osprzętu (nie zapominając o kolektorze wydechowym) to szkoda tylko się za taką zabawę zabierać
    Nie znam firmy z Krakowa nie ujmuję im doświadczenia ale 1000zł za hybryde... , Geremi z Białegostoku robi hybrydy ale nie za 1000zł i z tego co wiem to zapier..., wszyscy chwalą i polecają (sam u niego robiłem u nich swoją gt2871 2 tygodnie temu)
    Pie#$^$#@ o tym że seria da rade do 350km, ale nie zapisał że moment trzeba "spłaszczyć" aby korba (seryjna 17 letnia) się nie wysr#%@.

    Lukask a w takim AJQ "robiona" na 270 kucy, zaraz się okaże, że wtryski śmieć, pompa paliwa niedomaga, przepływka się kończy, kolektor wydechowy popękany, któraś cewka daje dupy, n75 i dv do wymiany, lambda umarła, sprzęgło się ślizga itp...

    Kanapa te 10tys na 300+ będzie mało i ja bym się wstrzymał przed pisaniem takich kwot bo dla mnie to wprowadzanie w błąd
    Ostatnio edytowane przez omerta ; 23-05-2018 o 08:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •