Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Okazja stulecia, Audi TT z udokumentowanym przebiegiem, kupione od członka forum

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    Dęblin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    14

    Okazja stulecia, Audi TT z udokumentowanym przebiegiem, kupione od członka forum

    Witam, w 2014 roku namówiliście mnie bym porzucił pomysł zakupu Audi TT za 15 000zł i wybrał dużo droższe, sprawdzone, od członka forum.
    Doradziliście mi dobrze, bo auto nigdy mnie nie zawiodło. Dziś po 4 latach, pozbywam się tego autka.

    Untitled.png

    1.jpg


    http://allegro.pl/audi-tt-1-8-udokum...355207472.html


    Witam, mam na sprzedaż Audi TT w bardzo dobrym stanie.

    1998
    144 000km

    W dniu 05.05.2018 został zrobiony przegląd, przy przeglądzie nie stwierdzono żadnych wycieków i istotnych usterek. W dniu przeglądu zostały też wymienione opony 225x40x18, koszt ponad 1000zł.

    Tel: 535 221 057 - Alan, z chęcią odpowiem na wszystkie pytania i rozważę każdą rozsądną ofertę.

    Auto można zobaczyć w Warszawie


    Moje Audi może pochwalić się czymś, co rzadko posiadają inne TTetki na allegro.

    Zestaw dokumentów jak z salonu razem z pokrowcem i książką serwisową z 8 autentycznymi wpisami dokumentującymi przebieg auta.

    Wszystkie naprawy wykonywane na czas
    Wymieniony olej i filtr oleju - 3000km temu
    W pełni sprawne sportowe zawieszenie Bilstein bez gwintu
    Nagłośnienie BOSE
    Brał udział we wszystkich akcjach serwisowych tj. ma zamontowany fabryczny spoiler i dodatkowe ESP
    Kompletny brak problemów mechanicznych
    Wyświetlacz FIS nie jest przepalony, co nader często zdarza się w okazjach z Niemiec z tym samym przebiegiem
    Auto gotowe do jazdy
    Obroty nie falują, brak niepokojących dźwięków, podwozie w bardzo dobrym stanie bez wycieków, brak szpachli

    Pierwsza rejestracja: 23.08.2011 - sprowadzony z przebiegiem ok. 120 000km, autentyczny przebieg, co potwierdzi stan wnętrza, między innymi wyświetlacz FIS, który nie jest przepalony i fotele, które są w stanie adekwatnie dobrym do przebiegu.

    W moim posiadaniu od: 08.04.2014 - zakupiony z przebiegiem ok. 130 000km

    Przegląd zrobiony: 05.05.2018 - brak zastrzeżeń co do stanu technicznego pojazdu, brak wycieków i rdzy, przy okazji wymiana opon.

    Ubezpieczenie do: 30.11.2018

    Naprawy:

    - wymieniany Immobiliser, sprężarka klimatyzacji, siłowniki w bagażniku, naprawa wydechu, wymieniane na bieżąco zużyte elementy zawieszenia, olej, filtry itd.

    CENA dla forumowiczów
    19 000zł


    Zapraszam!
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez headhunter13 ; 18-05-2018 o 20:23

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    866
    Tak blisko a nigdy jej nie widziałem.

  3. #3
    Awatar vandallo87
    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czysty
    Posty
    67
    Sprzedane?

  4. #4

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    866
    Tak :P

    1.jpg

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •