Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: Kupię TT I - 20-25k pln

  1. #1

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    brak
    KM
    bra
    Rocznik
    .
    Kolor
    brak
    Posty
    7

    Kupię TT I - 20-25k pln

    Witam forumowiczów

    nie wiem jak to się stało, ale zafascynowało mnie TT dlatego też zacząłem rozglądać się za możliwością kupienia TT I generacji.

    Mój budżet to 20-25tys. pln.

    Czy myślicie, że w tych widełkach uda się kupić coś sensownego? Mam na myśli auto, w przypadku którego zaraz po kupnie nie okaże się, że wymaga drugie tyle wkładu finansowego.

    Czy ktoś z Was posiada informację, na temat jakiegoś ciekawego, sprzedawanego egzemplarza? Preferowałbym silnik 1.8. Nie ukrywam, że moja wiedza z zakresu tego, co należy sprawdzić przed zakupem, jest dość nikła, dlatego zdecydowałem się zwrócić z takim pytaniem do pasjonatów modelu

    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi,

    pozdrawiam

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Budżet masz dobry.
    Sprawdź dział giełda, może coś ciekawego znajdziesz.
    A jeśli znajdziesz coś w necie, to wklejaj linki do oceny https://www.klubtt.pl/showthread.php...my-Audi-TT-MK1
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Jeśli kolega ma chec poczekac to tak sie sklada ze odbudowuje tt i jej cena bedzie sie miescic w tym przedziale. Temat jest w naszych autach w dziale mk1.
    Nie ukrywam że troszke czasu mi sie zejdzie ale dlatego że właśnie będę chciał tak je przygotować aby nowy właściciel nie musiał się niczym martwić.

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    Patrząc się na średni czas szukania auta, to szybciej (i pewniej) będzie dogadać się z Pawłem. Poza tym, auto z taką historią naprawy będzie dużo pewniejsze niż najlepsze "igły" polskich handlarzy
    "A kiedyś to ja Wam wszystkim pokażę! ale na razie mi się nie chce." - Motto mojej teTTuni co imię jej brzmi Skarbek

  5. #5
    Awatar Lukask
    Dołączył
    Jan 2018
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Zielona
    Posty
    32
    Jeżeli interesował by Cie roadster to mój jest na sprzedaż
    https://sprzedajemy.pl/tt-roadster-1...a9f-nr55686383

  6. #6

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391

    Pawel-2005 za i przeciw

    Pieniądz i co z tego że od Pawła TT ?
    Patrząc na zdjęcia auta jeśli mowa o tym APX to nie powiedziałbym że fajne auto, kilka elementów do lakierowania. Już lepiej całe na nowo pomalować a 2 zł to nie kosztuje.. Ile ma teraz? przed położeniem lakieru ?
    Wnętrze, sorry ale trolownia straszna. I co teraz? Z jakiegoś anglika fotele? podsufitka? No będzie się czym chwalić. To pierwsze TT w której widzę że sufit wisi.
    A co z resztą? Ciekawe ile nowych a ile uzywanych części wleci .
    Ktoś napisze używane ale w dobrym stanie.
    Dać przykład? Kupiłem używkę pompę paliwa bo chciałem przyoszczędzić ach i och, a po ogarnięciu samochodu lambda 1.31 pokazywała... Ile pochodzi na używanych częściach? A co z resztą?

    Może lepiej się 2 razy zastanowić jak się komuś auto poleci...
    Ostatnio edytowane przez Lukasz.Kow ; 20-05-2018 o 22:29

  7. #7
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Lukasz.Kow Zobacz posta
    Pieniądz i co z tego że od Pawła TT ?
    Patrząc na zdjęcia auta jeśli mowa o tym APX to nie powiedziałbym że fajne auto, kilka elementów do lakierowania. Już lepiej całe na nowo pomalować a 2 zł to nie kosztuje.. Ile ma teraz? przed położeniem lakieru ?
    Wnętrze, sorry ale trolownia straszna. I co teraz? Z jakiegoś anglika fotele? podsufitka? No będzie się czym chwalić. To pierwsze TT w której widzę że sufit wisi.
    A co z resztą? Ciekawe ile nowych a ile uzywanych części wleci .
    Ktoś napisze używane ale w dobrym stanie.
    Dać przykład? Kupiłem używkę pompę paliwa bo chciałem przyoszczędzić ach i och, a po ogarnięciu samochodu lambda 1.31 pokazywała... Ile pochodzi na używanych częściach? A co z resztą?

    Może lepiej się 2 razy zastanowić jak się komuś auto poleci...
    Nie no masz racje zrobie ja na kibla i sprzedam na forum.
    A co do malowania to z tego co mi wiadomo sam masz malowane całe. Pamietam na zakończeniu w tamtym roku jaka piękna tt stała ktorej każdy foty cykał a teraz taka lala blyszczy sie i iest igła.
    Wnetrze cale zrobi wylot ale poza tym to nie jest tutaj temat co ja bede robil w tym aucie.
    Co do pompy to tez nie wiem co ma pompa do lambdy i to tez chyba nie miejsce by robic smietnik. Chcesz sie wypowiedziec to napisz w odpowiednim temacie.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 20-05-2018 o 23:08

  8. #8

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Tak miałem malowana cala, łącznie z wycieciem szyb. Malowana z powodu pewnej firmy która oklejala samochód Ale nvm. Nie wiem jak zrobisz to auto Ale uważam że nie jest fair polecać komuś czekać na to auto. Skoro teraz kibel ładny. Napisałeś w temacie że z tego co Ci wiadomo blotnik tylny malowany . Później znowu że uwaga hit auto ma Twój zderzak to już się robi 2 element . Jak z tym przodem jest ? Wnętrze wyleci nowe . Super ! To z ilu TT łącznie części będzie miała? Taki rarytas się szykuje? Wnętrze wleci nowe? tzn ? Z Anglika z garażu? Podsufitka odpadła ze szczęścia ? Przecież widać że auto jest totalnie zamęczone.

    Odnoszę wrażenie że panuje tutaj ciche przyzwolenie na polecanie " cudownych" aut.

    Przepraszam szanowną Administracje, Moderacje za zrobienie OT. Lecz przyzwoitość, sumienie oraz obiektywizm nakazywał zabrać mi głos w tym temacie!
    A potencjalnym nabywcą radzę dokładnie taki rodzynek przetrzepać!


    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Lukasz.Kow ; 20-05-2018 o 23:22

  9. #9
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Pisz sobie co chcesz ale mam wrazenie ze cie chyba boli ze sam kupiles ulepa w ktorym padalo wszystko pokolei i chyba nadal pada sadzac po ostatnich postach na fb a auto pod super folia okazalo sie syfem. Nie bede wymienial co ci zdechlo w aucie ale generalnie mam to gdzies . Meczyles mnie na fb z pytaniami i fotkami co znowu sie zepsulo albo gdzie leci bo kupiles auto od forumowego trola ktory opisywal jaka to mial perle. Uwazal sie za kozaka adminow wyzywal od pedalow a potem sprzedal swoja padline i na szczescie zakonczyl kariere na forum. Silnik wysadzil auto zostalo zlepione na sztuke na sprzedaz i potem wychodzily kwiatki typu sprzeglo lejaca skrzynia bla bla. Nie idz w jego slady bo nic dobrego tym nie osiagniesz.
    Ja niczego nie ukrywam jak jest obecnie. Mysle ze wiele osob bedzie wolalo kupic tt ktore kiedys bylo zapuszczone i lekko zaniedbane niz kupic lalke od handlarza nie bita z przebiegiem 150 tys.
    A co do trzepania to prosze bardzo bo sam rozbiore wszystko w drobny mak obfotografuje i beda foty. Po to zalozylem temat by wszystko udokumentowac w jakim bylo stanie co zostalo zrobione i jak finalnie wyglada.
    Malo tego potem sam zamierzam nia pojezdzic byc moze i na jakies zloty aby przetestowac auto i dopiero z czystym sumieniem ja komus sprzedac.
    Jakbym zamierzal cos sciemniac to bym nie wrzucal tych fotek na ktorych wyglada tak jak wyglada a pod maska wyglada nie gorzej niz Twoja perla.
    Fajnie ze dales rade ludziom przetrzepania tego auta bo ja tez bede do tego zachecal gdyż byc moze cos przeocze.
    Tak czy siak lepiej kupic auto z wiadoma przeszloscia i dokumentacja wszystkich szczegolow niz pieknie obklejona od forumowicza a potem wiecznie borykac sie z naprawami ktore wychodza w trakcie uzytkowania. Jesli kogos boli ze wpakowal sie na mine to juz nie moj problem.

    Co do tej podsufitki to auto stalo rok. Wlasciciel musial zostawic auto z lekko uchylona szybą. Naleciala woda potem upaly i podsufitka odeszla. Co ciekawe dziewczyna zalatwila moja podsufitke tak wlasnie w mojej a3. Zostawila otwarta szybe nalecialo potem byl zwis. Zrobilem sobie nowa czarna podsufitke sam (bez udzialu tapicera tylko od a do z wlasnymi "ręcoma) ktora ma juz 3 lata i sie z nia nic nie dzieje.
    Gdy kupowalem tt dywaniki byly lekko mokre co potwierdza ten stan rzeczy. Przewietrzylem auto. Ostatnio byly ulewy i auto dalej suche co mnie cieszy bo wystarczy wywalic cala tapicerke i przerzucic to co mam . A przy okazji cos poprawie i wnetrze uwazam ze bedzie bardzo ladne. Moze zabrzmi to nieskromnie ale widzialem Twoje cudo i zamierzam zrobic auto duzo ladniejsze ktore bedzie sprawdzone poskladane na nowo bez wiecznie psujacych sie elementow i z ladniejszym srodkiem.
    Tez bedzie cale malowane a przed malowaniem na pewno pomierze czujnikiem jakie sa grubosci warstw.

    Takze podsumowujac to lepiej zajmij sie naprawa swoich zegarow bo widze ze w perelce kolejna rzecz niedomaga niż sie czepiac auta ktorego na oczy nie widziales i praktycznie nie zaczalem jeszcze nic przy nim robic.
    Nie wiem co moderacja zrobi z tym tematem ale to juz zostawiam w ich gestii. Nie ja zaczalem te ot.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 21-05-2018 o 07:01

  10. #10

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    Dęblin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    14

  11. #11

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    Cytat Zamieszczone przez Lukasz.Kow Zobacz posta
    Tak miałem malowana cala, łącznie z wycieciem szyb. Malowana z powodu pewnej firmy która oklejala samochód Ale nvm. Nie wiem jak zrobisz to auto Ale uważam że nie jest fair polecać komuś czekać na to auto. Skoro teraz kibel ładny. Napisałeś w temacie że z tego co Ci wiadomo blotnik tylny malowany . Później znowu że uwaga hit auto ma Twój zderzak to już się robi 2 element . Jak z tym przodem jest ? Wnętrze wyleci nowe . Super ! To z ilu TT łącznie części będzie miała? Taki rarytas się szykuje? Wnętrze wleci nowe? tzn ? Z Anglika z garażu? Podsufitka odpadła ze szczęścia ? Przecież widać że auto jest totalnie zamęczone.

    Odnoszę wrażenie że panuje tutaj ciche przyzwolenie na polecanie " cudownych" aut.

    Przepraszam szanowną Administracje, Moderacje za zrobienie OT. Lecz przyzwoitość, sumienie oraz obiektywizm nakazywał zabrać mi głos w tym temacie!
    A potencjalnym nabywcą radzę dokładnie taki rodzynek przetrzepać!


    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Nie znam historii twojego auta, więc się nie odniosę, ale wytłumaczę Ci dlaczego polecam komuś czekać, a w szczególności jeśli chodzi o auto robione przez Pawła. Sam szukałem swojego auta przez kilka miesięcy i znalazłem coś za co przepłaciłem, ale to już moja wina. Jeżdżę swoim autem od sierpnia i wychodzą kolejne rzeczy które na bieżąco robię.

    Pierwsza rzecz istotna, to przeszłość auta. Moje auto stało, stąd niski przebieg, co było robione, to nikt nie wie. Ja tylko naprawiam kwiatki które powstały i walczę by nie było tam żadnego druciarstwa. Wolałbym auto z większy przebiegiem i jakąś historią serwisową (nie musi być aso).

    Druga rzecz, to pewne zaufanie/transparentność. Jeśli auto jest teraz w kiepskim stanie (nie ma padaki, widziałem gorsze), ale jest plan jej odbudowy, to szczerze mówiąc, ale wolę odbudowane auto niż "igłę" z otomoto. Różnica? Auto jest sprawne, a z igły zaraz wyjdą kwiatki. Co do zaufania, to na forum większość Pawła zna i wie co on robi, więc bardziej ufam jego pracy niż Mietkowi z warsztatu co nie wie co to haldex (jak usłyszałem takie pytanie, to od razu zmieniłem mechanika mimo że wcześniej auta które ożywiał działały całkiem nieźle).

    Trzecia rzecz, nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie historie o bezkolizyjnych auTTach co przeżyły 18 lat i każdy element jest zamontowany przez fabrykę, to trochę jak szukanie jednorożców. Ja bym nie polegał na tym, a bardziej skupiłbym się na tym jak auto było naprawiane.

    I na koniec, to jest moje zdanie i możesz się z nim nie zgadzać. Moim zdaniem wciąż warto poczekać na auTTo od Pawła, bo będzie to zaoszczędzony czas na szukaniu "igły", sprawdzaniu ich z mechanikiem (zwłaszcza że autor tematu nie ma wiedzy w tym zakresie; żeby nie było, też takiej wiedzy nie mam) i oszczędność na rachunku telefonicznym - gdy ja szukałem auTTka, to średni czas dostępności dobrego egzemplarza na różnych serwisach to około 10h.
    "A kiedyś to ja Wam wszystkim pokażę! ale na razie mi się nie chce." - Motto mojej teTTuni co imię jej brzmi Skarbek

  12. #12
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Panowie,
    Proszę nie robić zbędnych OT w temacie.
    Temat dotyczy zakupu auta a nie opisu sprzedawców.L i z tym związanych wywodów.
    Jak chcecie porozmawiać na inny temat to proszę o założenie nowego w odpowiednim dziale.
    __________________________
    Pozdrawiam

  13. #13
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez Pieniadz Zobacz posta
    Patrząc się na średni czas szukania auta, to szybciej (i pewniej) będzie dogadać się z Pawłem. Poza tym, auto z taką historią naprawy będzie dużo pewniejsze niż najlepsze "igły" polskich handlarzy
    Zgadzam się z Tobą Pieniądz w 100%, też wolałbym się kolego whn "dogadać" z Pawłem. Nie posiadając "Ośki" (której, Paweł zrobił profesjonalny tuning), to byłbym pierwszy w kolejce do tego projektu - Audi TT apx - renowacja by Pawel-2005
    Ostatnio edytowane przez Fazer ; 22-05-2018 o 05:46

  14. #14
    Awatar Morissxd
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Opole
    Pojemność
    2.0T
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    w planach
    Posty
    265
    Zapraszam do mnie jestem zmuszony sprzedać moja mk1 sytaucka w rodzinie mnie do tegi zmusza i zostaje tylko mk2

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  15. #15
    Awatar JordanS
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgorzelec
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2012
    Kolor
    Suzukagrey
    Posty
    110

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •